Zastrihovače Vitek (Vitek): 2 populárne modely

Pánske účesy vyžadujú opravu častejšie ako dlhé ženy. Koniec koncov, aj nepatrne vyrastené vlasy môžu zničiť krátky účes a urobiť z neho neupravené. Ak sa chcete starať o krátke ostrihanie, musíte pravidelne tráviť čas v kaderníckych salónoch, ale môžete si uľahčiť život a kúpiť si zastrihávač vlasov. S týmto prístrojom sa môžete samostatne postarať o svoje vlasy doma doma.

Vitek značka je všeobecne známa, ako to môže potešiť s nízkou cenou

Lacné zastrihovače vlasov značky Vitek sú populárne. Nízka cena neznamená výrobky nízkej kvality. Naopak, moderné materiály a dizajn výrobkov na starostlivosť o vlasy od firmy Vitek z nich robia konkurenciu aj v porovnaní s drahými profesionálnymi zariadeniami. Priemerná cena zastrihovača vlasov Vitek závisí od typu napájania zariadenia a jeho konfigurácie.

Typ napájania

Zastrihávače Vitek rozlišujú najmä typ jedla:

  1. pevné;
  2. bezdrôtové (nabíjateľné);
  3. kombinovať.

Káblové modely sú vhodné na použitie doma, pretože pracujú len pri pripojení k elektrickej sieti. VT 2517 patrí medzi modely s týmto typom napájania, ktoré sú vybavené batériou a môžu pracovať bez dobíjania od 40 minút do 1 hodiny. Zástupcom autonómnych nožníc je model VT 2515. Kombinované modely môžu pracovať na sieť aj na batériu. Sú to vysoké náklady.

Pracovné predmety pre stroj Vitek: nože, dýzy, čepele

Náklady na spotrebiče na účesy tiež závisia od konfigurácie. Stroje "Vitek" sú vybavené iným počtom trysiek (napr. Na pilníky, vyžínače na brady alebo bočné kotúče, dýzy na presné meranie dĺžky vlasov) a príslušenstva (kefy, hrebene, nožnice, atď.). Vyžínače Witek môžu byť vybavené oceľovými alebo samoostriacimi keramickými nožmi s prídavkom titánu.

Tip! Aby sa predĺžila životnosť rezných prvkov, po každom použití ich vyčistite a namažte. Pracovné prvky strojov, v pokynoch, pre ktoré nie je uvedené mokré čistenie, nie je možné umývať vodou.

Vzhľadom k popularite strojov od firmy Witek, na internete si môžete kúpiť ďalšie trysky a čepele pre spotrebiče.

Model Vitek VT 1355

Zastrihávač vlasov Vitek VT 1355 - jeden z najobľúbenejších a cenovo dostupných modelov, ktorý sa vyznačuje jednoduchým používaním. Kombinovaný typ potravín z neho robí nepostrádateľného asistenta doma aj na cestách. Výdrž batérie v režime offline je 40 minút a čas nabíjania je 8 hodín, Oceľové čepele po dlhú dobu nestrácajú svoju ostrosť a neboja sa ani hrubých a tuhých vlasov. Pomocou trysiek a nastavovača dĺžky môžete nastaviť široký rozsah strihania vlasov od 3 do 30 mm.

Sada obsahuje stojan na nabíjanie zariadenia, 2 dýzy na rezanie, špeciálnu trysku na riedenie, kefu na čistenie a olej.

Stroj na účes VT 1350

Model VT 1350 pracuje len zo siete, čo ho robí prístupnejším. Vďaka 4 tryskám a precíznej hlave budete môcť znížiť zložitosť. Súprava tiež obsahuje slučku na zavesenie, nožnice, olej, kefu, hrebeň a ochranný kryt.

Vyberte si ten správny model a vychutnajte si účes.

Kliešte na pokládku z Vitka

Spoločnosť Vitek sa postarala o krásnu polovicu ľudstva. Elektrické tvarovacie kliešte vám môžu ušetriť čas a vždy vyzerať skvele. Pracovné plochy nových modelov klieští sú vyrobené technológiou AquaCeramic. Vďaka tomu sa vlasy nepoškodzujú teplom a nestrácajú vlhkosť.

Na ochranu jemných ženských rúk sa hroty klieští neohrievajú, čo umožňuje zvlnenie vlasov v akomkoľvek smere bez strachu zo spálenia.

recenzia

Ochranná známka "Vitek" je zaslúžene obľúbená, takže na internete je dostatok recenzií o výrobkoch pre výrobky na starostlivosť o vlasy od tohto výrobcu.

Hlavné výhody zariadení podľa používateľov internetu:

  • Jednoduchá manipulácia.
  • Primeraná cena.
  • Dlhá životnosť.

Niektorí z ich nedostatkov poukazujú aj na majiteľov strojov Vitek. Hlavný je malý počet funkcií, ktoré nástroje vykonávajú.

Loading...