15 možností zdobenia vlasov stuhou

V súčasnej dobe existuje toľko rôznych nápadov pre účesy, ale ich uvedenie do praxe zvyčajne nie je dosť času, takže ich realizácia v skutočnosti je odložená na neurčito. Často je ľahšie držať sa účesu, ktorý sme už urobili viac ako raz, a opäť to urobíme len za pár minút, ušetríme nejaký čas.

Deň po dni je rovnaký, ale začínajú sa zdať trochu nudné. Pripravili sme pre vás riešenie, vďaka ktorému zmeníte svoj štýl od šedej po jasnú v čo najkratšom čase. Pridaním malého príslušenstva môžete vytvoriť účes so stuhou, vďaka ktorej sa váš vzhľad stane zábavnejším a hravejším.

Teraz vám ukážeme, ako môžete nosiť účesy so stuhami. Môže byť použitý v akomkoľvek štýle, ktorý siaha od ľahkého až po zložitý, od jednoduchého až po elegantný. Dajte im šancu, váš štýl sa presunie na novú úroveň.

K dispozícii je 15 neuveriteľne elegantných účesov so stuhami, ktorých fotografie vám jasne ukážu, ako ozdobiť vaše vlasy.

  1. Časť na strane, v časovej časti. Zviazať prúžok takým spôsobom, že by bol pod vlasy. Kravatu luku a pohybovať ho mierne od centra.
  2. Hrebeň späť všetky kadere. Nasaďte si obväz tak, aby sa nachádzal niekoľko centimetrov od vlasovej línie. Spojte konce dohromady, schovajte ich pod vlasmi zozadu. Možnosť retro účes so stuhou pripravený.
  3. Vezmite si prameň vlasov na línii ich rastu na čele, kravatu stuhu okolo tohto prameňa. Vlasy vytiahnite trochu dopredu, aby ste vytvorili malý hrbolček. Z každej strany ponechajte prúžky tkaniny visiace. Možnosť účesov pre večerné prechádzky.
  1. Stavať hromadu, zbierať kadere z uší a upevnite páskou okolo elastického na hornej časti hlavy.
  2. Hrebeň vlasy späť, dotiahnite podväzok.
  3. Vezmite z chrámov dve malé pramene, oplette ich späť. Pľuvať spolu s páskou.
  1. Hladké vlasy späť, aby nízky chvost. Zaviažte ju stuhou.
  2. Hrebeň všetky kučery v jednom uchu, kravatu obväz. Nechajte chvost padať cez rameno dopredu. Ak si želáte, môžete navíjať chvost pomocou kulmy na vytvorenie hravého obrazu.
  3. Roztrhajte všetky vlasy vo vysokom chvoste. Použite našu pásku na jej zaistenie.
  1. Účes začína na ľavej strane, nad ľavým uchom. Prámik francúzsky vrkoč na pravé ucho, povrch pod uchom. Kravatu cop s stuhou.
  2. Zhromaždite všetky vlasy na jednej strane a zaplette si ich do copu. Zabaľte koniec obväzu a nechávajte hravo visieť.
  3. Braid francúzsky vrkoč po celej hlave od hornej časti hlavy až k zadnej časti hlavy. Vlasy zabezpečte stuhou, ktorá umožňuje uvoľnenie spodnej časti.
 1. Zhromažďovať hladko česané kučery v spodnej časti, napríklad nedbalý parta. Zabaľte podväzok nad hlavu niekoľko centimetrov od rastu vlasov. Spojte hroty tak, aby zmizli pod lúčom.
 2. Zozbierajte si vlasy na diaľkovom svetle na hlave. V tomto uskutočnení páska prechádza hore. Konce na zadnej strane hlavy utiahnite uzlom.
 3. Vyrobte dva symetrické luky z obväzu. Rozčesávajte vlasy z ucha. S pomocou gombíkov upevnite luky na kučery.

Ktorú pásku si vybrať?

Táto otázka vám neberie veľa času, pretože pásky sú odlišné, môžu byť ľahko vyrobené nezávisle. Existuje dosť možností - hodváb, satén, zamat, vlnitý. Alebo si môžete kúpiť už zdobené čelenky, ako sú kvety, perly alebo kamienky.

Na vytvorenie našich účesov bola použitá saténová tkanina.

Teraz už viete, že aj tie najobvyklejšie účesy, môžete ľahko ozdobiť, ukazuje len malú predstavivosť. Sú vhodné na chodenie do školy, večernú prechádzku alebo tematické fotenie!

Loading...