Hlboký čistiaci šampón: na čo slúži?

Snažil som sa všetky prostriedky na starostlivosť, a vlasy sa chová horšie: sa stal krehký, nudný a tvrdohlavý, keď štylizovaný? Ak chcete začať s čistou bridlicou, skúste šampón na hlboké čistenie.

Si das?

Moderné dievča neustále trie niečo: balzam, pena, kondicionér, lak. Vlasy sú preťažené, unavené nadmernou "starostlivosťou". Masky prestanú pracovať alebo majú opačný účinok. A potom dôjde k záchrane šampónu hĺbkového čistenia. Odstraňuje staré popraskané silikóny a ďalšie prísady zmiešané s vrstvou prachu, mastnoty a usadenín zo starých rúrok z povrchu vlasov. Druh "kroviny" na vlasy.

Kedy by som mal použiť šampón na hlboké čistenie?

 • Pri pravidelnom používaní výrobkov obsahujúcich silikóny. Balzamy a masky sa, samozrejme, starajú o vaše vlasy, ale niekedy si vlasy len potrebujú „dýchať“. Šampón hlboké čistenie umyje vrstvu silikónu z vlasov, dáva im nový život s čistým bridlice.
 • Ak dôjde k silným zmenám v účes, a to: laminácia vlasov, vlna. Šampón hĺbkové čistenie je schopný odstrániť prebytočné minerály a soli kovov, ktoré sú súčasťou vody.
 • Chcete sa stať blondínkou? Tento šampón je pre vás nevyhnutný, pretože minimalizuje riziko "zelených" (medených) a "červených" (železných) odtieňov po sfarbení. Po dvoch aplikáciách hlbokého čistiaceho šampónu sa obsah medi zníži o 77%, železo o 44%.
 • Ak sa rozhodnete zmeniť tón zafarbenia. Pomocou pred-hĺbkového čistenia získate viac efektný výsledok. V neprítomnosti nadržanej vrstvy bude farba ležať ľahšie a rovnomerne na vlasoch. Dôležité: po použití tohto šampónu najprv aplikujte balzam alebo masku. Farbenie úplne "holé" vlasy môžu poškodiť.
 • Radi plávate? Použite hĺbkový šampón. Ľahko si umyje extra chlór z vašich vlasov.
 • Účes vyžaduje úplný reštart. Som unavený zo všetkého, nič pomáha! Vlasy sú zlé, odraz nie je príjemný. Snažte sa šampónovať vaše vlasy a potom si prezrite recepty na starostlivosť o vlasy: možno má zmysel zbaviť sa niekoľkých produktov.
 • Hlboký čistiaci šampón je jednoducho nenahraditeľný pred chodom olejových masiek. Keratínová vrstva sa obnovuje, pokrývajúc vlasy, stávajú sa citlivejšími na výživné účinky ošetrujúcich látok.

Ako používať hĺbkové čistenie šampónu?

 • Deep Cleaning Shampoo je ťažké delostrelectvo. Používajte ho nie viac ako raz za niekoľko mesiacov. Dôležité: v žiadnom prípade nešampónujte hlavu každý deň! Skladá sa z exfoliačných zložiek, chloridu sodného a síranových, niekedy dokonca kryštalických morských solí. Pri častom používaní tento nástroj len poškodzuje vaše vlasy.
 • Správne aplikujte šampón na vlasy. Existujú výrobky na hlboké čistenie, ktoré obsahujú silikón. V opačnom prípade liek poskytne opačný účinok: koža nebude schopná dýchať, bude pokrytá filmom. Môžu sa vyskytnúť lupiny, svrbenie.
 • V niekoľkých prístupoch - zriedka, ale výstižne. Je potrebné speniť vlasy hlboko čistiacim šampónom 2-3 krát, takže dosiahnete najlepší výsledok.
 • Po hĺbkovom čistení nezabudnite použiť balzam alebo masku. Mimochodom, vaše vlasy práve zažili malý stres.
 • Neskladujte šampón v hlbokom čistení dlhšie ako je uvedené obdobie. To je ťažké, pretože náklady na fondy sú pomerne malé. Avšak, odvážne vyhodiť fľašu, ak rok uplynul od nákupu - vypršala produkt tohto typu bude určite poškodiť váš účes!

Chcete, aby aj vaša pokožka dýchala?

S vlasmi - zrozumiteľné. Čo robiť, ak pokožka hlavy potrebuje aj očistu? Použite hlboký čistiaci šampón ako peeling pokožky nemôže. Ak existuje takáto potreba - aplikujte špeciálny drh. Na pultoch obchodov nájdete veľký výber prostriedkov na lúpanie pokožky hlavy. Poskytujú jemné a zdravé čistenie bez použitia agresívnych chemikálií. Hlboké čistenie šampónu, samozrejme, čistí póry. Ale na to, aby im to bolo, je ako strihanie vlasov sekerou.

Každému svojmu

Mnoho hlbokých čistiacich šampónov už obsahuje zoznam hydratačných a mikroživín. Ak sú vaše vlasy príliš tenké a citlivé, vyberte si jemný šampón na hlboké čistenie. Jemnejšie sa stará o šampón na vlasy s prídavkom éterických olejov, rastlinných extraktov, keratínu a hodvábnych iónov. Svojim špecialistom môžete nájsť perfektnú možnosť.