1000 a 1 spôsob, ako strihať krátke vlasy

Krátke vlasy sú obľúbené u moderných žien. Po prvé, pretože tento účes šetrí čas. Emancipovaná moderná žena jej stále chýba. Dlhé vlasy vyžadujú viac starostlivosti, dlhé česanie. Trvá to čas a peniaze, aby boli zdravé.

Krátke účesy by sa mali vykonávať čo najpresnejšie.

Okrem šetrenia času, môžu existovať iné motívy nosiť krátky účes. Mnohí veria, že krátky účes - obraz sebadôvery podnikania.

4 dôvody pre výber krátkeho účesu

  • šetrí čas;
  • úspory nákladov;
  • ochorenie;
  • túžba po zmene;

Ak sa rozhodnete odrezať dlhé vlasy, potom musíte určiť, aký typ účesu sa zmestí do vašej tváre, charakteru, štýlu.

Možno to bude bežný klasický účes. Pre jej výkon potrebujete techniku ​​na strihanie krátkych vlasov

Takmer všetky účesy sa vykonávajú na mokrých vlasoch. Technika krátkeho ženského strihu miluje pozornosť a presnosť v práci.

Mladí majstri dobrej pomoci budú k dispozícii príručky, ktoré budú obsahovať účesy pre kaderníkov. Obsahuje účesy pre začiatočníkov a zložitejšie pre skúsených remeselníkov.

Schéma krátkych účesov: ako strihať dlhé vlasy doma

Technológia krátkeho strihania žien má základný princíp - odrezanie jednej vetvy za druhou. Šmykové krátke ženské účesy môžu byť nasledovné:

Rýchla liečba parietálnej časti

Vertikálne zdvíhame prameň od stredu hlavy až do šírky 1,5 cm, ostatné prameňky upevňujeme, aby sme sa náhodne nedotkli nožníc. Vybrané kúsky vlasov sa pomaly odrežú. Začíname z čela a pohybujeme sa dozadu. Dĺžka voľby zákazníka. Robíme to isté s ďalším reťazcom vybraným paralelne k prvému.

Urobme si chrámy

Skráťte chrám v súlade s dĺžkou korunky. Pokračujte na stranu iného chrámu okolo hlavy.

Správne spracovanie zadnej časti hlavy

Voľba dĺžky v zadnej časti hlavy sa zameriava na dĺžku chrámov a koruny. Skráťte vlasy od vrchu až po krk.

Po vykonanej práci by ste mali vlasy rozčesať v uhle 45 stupňov a orezať vlasy, ktoré nespĺňajú celkový obraz účesu.

Ak chce klient, môžeš si profilovať rany alebo celý účes. Záleží tiež na stupni hrúbky vlasov. Filirovka dáva objem. To sa vykonáva so špeciálnymi nožnicami. Jedná sa o jednoduchý ženský účes.

Super krátke účes na kučeravé vlasy

Ak chcete vykonať požadované:

  • Priame nožnice
  • Riedidlo na holenie,
  • Komb.

Pre začiatočníkov používame schémy pre ženské účesy.

Ak chcete znížiť krátke ženské účesy na najvyššej časti hlavy vyberte prameň s priemerom 5 cm. Skladajú ju šnúrou a odrežú ju na dĺžku, ktorá je väčšia ako požadovaná dĺžka o 1,5 cm.

  • rovné, rovné nožnice;
  • riediace nožnice;
  • posuvný rez

Potom sa tento strih vyhladí technikou strihania vlasov na prstoch.

Prechod do zón pozdĺž polomerov - zhora nadol. Oddeľte ich od ostatných klipov. Hrebeň vertikálne, ťahanie v smere riadiaceho vlákna. Prejdite na nasledujúci riadok. Pri vykonávaní sa zvyčajne používa bodové značenie - súčasné riedenie a skracovanie vlasov.

Pre účesy účes vykonávať riedenie s britva po obvode. Konečným nádychom je dizajn tresky. Je nariedený rovnými nožnicami. Často používajte techniku ​​krájania. To je takmer riedenie, je to len s posuvným rez s britva alebo nožnice na suché vlasy od koreňov až po konce.

Strih s otrhaný lem, ako kaskáda

Technika vykonávania krátkeho ženského strihu vám umožní urobiť zábavný účes s otrhanými koncami.

Mladistvý účes. Vhodné energické, aktívne, extrémne dievčatá. Vyzerá dobre na pestrofarebných vlasoch.

Lemovanie - spodný riadok účesu kontúry. Hoci to znamená realizáciu celého obvodu hlavy, ale existujú také koncepty ako lemovanie chrámov, krku, rany. V niektorých prípadoch môže skryť niektoré chyby vo vzhľade.

Obyčajne sa hrana vykonáva na konci ostrihania (s výnimkou vozidla). Vlasy česané v smere rastu. Táto technika je zložitá, vykonáva sa s nožnicami, ktorých pracovný povrch leží na vlasoch, a špičky robia svoju prácu. Technika hrany závisí od dĺžky vlasov a umiestnenia - zadná časť hlavy, chrámu atď. Na to, aby bol účes očarený, je hranica roztrhaná, t. nepripájajte po obvode.

Krátka kareta s otvorenou šijou a asymetria: strihanie krátkych vlasov nie je ťažké

Krátke vlasy môžete strihať účesom.

Ak to chcete urobiť, rozdeľte vlasy vodorovne. V závislosti od typu auta vykonajte zadnú časť hlavy. Krátke a elegantné.

Potom horizontálne oddeľujeme pramene o 1 cm a rozrežeme ich na zvolenú dĺžku štvorca ... Odstránime časové zámky a pokračujeme ďalej.

Vyberte si účes podľa svojich predstáv

Oneskorenie sa neuskutoční. Rovnako ako ďalšie krátke účesy skončíme s rednutie a hrany. Zvláštnosťou tohto účesu je, že veľmi krátky šijací stroj je kombinovaný s objemom topu.

Loading...