Štýly a vyrovnávače Phillips: vlasy v štýle 10-15 minút

Moderné dievča je ťažké robiť bez zariadení, s ktorými môžete vytvoriť krásne vlasy. Medzi rozmanitosť tohto produktu je ľahké sa zmiasť, pretože je lepšie vybrať zariadenia od dôveryhodných výrobcov. Phillips je jedným z popredných výrobcov prípravkov na starostlivosť o vlasy, ktorý získal popularitu a dôveru miliónov ľudí vo všetkých krajinách sveta.

Phillips - jeden z popredných výrobcov zariadení na starostlivosť o vlasy

Miesta na nákup žehličky na rovnanie vlasov Phillips s ionizáciou

Nástroje od spoločnosti Phillips majú tieto vlastnosti:

 • vysoká kvalita;
 • multifunkčnosť;
 • premyslený dizajn.

S ich pomocou môžete vytvoriť krásny účes za 10-15 minút bez toho, aby ste poškodili vaše vlasy. Priemerná cena za rovnačky vlasov Philips je celkom demokratická, takže každá žena si môže dovoliť kúpiť takéto zariadenie.

Predám vlasové žehličky phillips v špecializovanom železiarstve. Ale ak nemáte čas ísť nakupovať, môžete si kúpiť priamo na oficiálnom internetovom obchode Рhillips.

Ploché žehličky na vytvorenie rovných kučier

Príjemným bonusom je, že pomocou propagačného kódu môžete získať veľkú zľavu vo výške 10 až 15% hodnoty zariadenia. Tu na stránkach si môžete prezrieť rad modelov žehličky na rovnanie vlasov a vybrať ten správny.

Jednoduché modely stoja od 900 rubľov, ale nemajú žiadne ďalšie funkcie. Náklady na zariadenia s priemerným cenovým rozsahom sa pohybujú od 1 500 do 1 800 rubľov. Drahé železo s funkciou ionizácie a vysokou produktivitou stojí od 2000 rubľov.

Výhody a ďalšie funkcie profesionálnych zariadení

Nový model ProCare Keratin

Kaderníctvo je multifunkčné zariadenie, ktoré vám umožní rýchlo urobiť krásne elastické kučery. Existujú modely, ktoré kombinujú funkcie rovnanie a curling. Toto zariadenie preto nahrádza 2-3 vysoko špecializované zariadenia na starostlivosť o vlasy. Prístroj má keramický povlak, ergonomický dizajn, nízku hmotnosť, takže ho ľahko držíte v rukách.

Kulmy na vlasy, rovnanie, vyrovnávanie vlasov Phillips: hp 8344, hp4686, hp8361

Styler jemne ovplyvňuje vlákna:

 • poskytuje rovnomerné rozloženie tepla;
 • pomocou ionizačného systému dodáva kučerám lesk a lesk;
 • zabraňuje elektrifikácii.
Teplotne ovládaný styler

V procese ukladania nie je žiadny problém, pretože dosky ľahko kĺzať cez vlasy. Držia pramene, takže si môžete stočiť vlasy aj na zadnej strane hlavy. Spravodlivý sex má rád, že dosky sa otvárajú alebo zatvárajú automaticky po stlačení tlačidla, pretože to znižuje riziko poškodenia štruktúry prameňa. Súčasťou balenia je dýza, ktorá v prípade potreby narovnáva kučery.

Žehlička na vlasy Philips je užitočným špičkovým zariadením, ktoré je navrhnuté tak, aby denná starostlivosť o vlasy bola príjemná a jednoduchá.

Profesionálna súprava s mnohými extra tipmi

S ním môžete dokonca za štvrtinu hodiny aj tie najodolnejšie kučery. Pozitívne charakteristiky týchto zariadení:

 1. Rýchle vykurovanie (za 15-30 sekúnd je zariadenie pripravené na prevádzku).
 2. Nastavenie digitálnej teploty.
 3. Automatické vypnutie za hodinu. Ak necháte prístroj zapnutý, po 60 minútach sa vypne.
 4. Ukazovateľ pripravenosti.
 5. Keramické platne vysokej kvality, pokryté keratínom.
 6. Pohodlie v procese ukladania (dlhá šnúra, jednoduché spínanie napätia a ergonomický dizajn).

Platne sa dôkladne spracujú. Zdokonalená technológia vám umožní, aby sa kučera prirodzene leskla a chránila ich pred poškodením počas inštalácie. Dosky vibrujú hladko a jemne, rovnomerne rozdeľujú vlasy.

Vďaka moderným nástrojom sa ľahká starostlivosť o dlhé vlasy.

Žehlička na rovné vlasy: dlhé, krátke, tvrdé, hrubé alebo tenké. Hladké, lesklé kučery - to je 10-15 minút.

Užívateľské recenzie

Spätná väzba od dievčat, ktoré nakupovali produkty Phillips, je mimoriadne pozitívna. Ženy si všimnú nasledujúce charakteristiky zariadenia:

 • zahrieva sa v mžiku oka;
 • nespaľuje vlasy;
 • vhodné na použitie;
 • široký rozsah prevádzkových teplôt;
 • prítomnosť špeciálneho izolovaného krytu na uskladnenie v súprave.

Jedná sa o jemné a šetrné zariadenia, ktoré jemne pomáhajú starať sa o vaše vlasy. Preto si kúpite aj jednoduché železo z phillipsov, môžete si byť istí kvalitou zakúpených produktov.

Loading...