Ako urobiť účes Malvinka s kaderami, hromadu alebo rany

Vlasy "Malvinka" sú vhodné nielen pre mladé školáčky. Staršie dievčatá a ženy môžu ísť do práce s takýmto balením. Ak urobíte kadere, dostanete veľkú možnosť pre stranu. Malvinku si môžete ozdobiť krásnym vlásenkom, kolíkmi, použiť luku. Stylisti neustále prichádzajú s novými možnosťami pre tento účes, dokonca aj s ofinou. Napríklad je veľmi módne ozdobiť hlavu vlasom.

Niektoré informácie

Táto možnosť je vhodná pre takmer všetky ženy. Farba a hustota vlasov nezáleží. Vlasy "Malvina" - skvelá voľba pre svadobné oslavy, narodeniny, výročie.

Hlavné výhody kladenia

 • vyzerá dobre na dlhých vlasoch a kučerách strednej dĺžky;
 • pramene môžu stočiť, a môžete odísť rovno;
 • existuje mnoho doplnkov, s ktorými je kombinovaný účes "Malvinka";
 • dokonale zdôrazňuje oči, oválne a rysy tváre;
 • existujú možnosti pre každý deň a pre slávnostnú príležitosť;
 • Štýl je jednoduchý: stačí si pripraviť pár gumičiek a sponiek a štýlový obraz je pripravený;
 • Malvina je ľahké urobiť pre malé dievčatko. V tomto prípade vlákna nerušia.

Ak chcete "Malvinka" dopadla naozaj veľkolepé, nemusíte moc vyhladiť prameňov. Celá vec v náhodnom objeme alebo dokonca hromadu. Je to on, kto upozorňuje na oči, na krásne čelo. Jednoduchosť a jednoduchosť - hlavné komponenty tejto inštalácie. Preto sa nesnažte príliš tvrdo s prípravkami na styling.

Účes vyzerá skvele na čistých, čerstvo umytých vlasoch. Ale na špinavú hlavu "Malvinu" je lepšie nerobiť: obraz dopadne nedbalý.

možnosti

Teraz urobte „Malvinu“ ešte jednoduchšou. Rôzne neobvyklé možnosti zjednodušili schému vytvárania neobvyklého obrazu. Môžete použiť luku, robiť styling s rany, kučery a fleece. Nižšie sú najobľúbenejšie a štýlové možnosti účesu.

Mnoho dievčat je zvyknutých zbierať časť vlasov s tenkou gumičkou. To nie je úplne správne, pretože klasický štýl používa nenápadné gombíky. Fixujú vlákna, nedovoľujú ich rozpad. Gum príliš zamieňa vlasy. Z tohto štýlu sa stáva ošklivý a kučery vypadnú.

Ak chcete vytvoriť klasický výraz „Malvinu“, musíte:

 • umyte si vlasy, suché. Vlasy rozčesávajte jemným hrebeňom. Ak sú pramene veľmi hrubé, naneste na nich trochu vyhladzovacieho prostriedku;
 • striedajte sa s malými škvrnami vlasov, jemne česaním. Na opravu laku. Podobné podvody stráviť s vlasmi na vrchole;
 • akonáhle sa potrebné vlákna stanú načechranými, oddelte ďalšiu časť vlasov, zakryte ju nadýchanou hmotou;
 • upevnite celú konštrukciu s cvočkami. V tomto prípade by nemal byť viditeľný. Prameň, ktorý pokrýva vlasy, hladký. V prípade potreby lak opravte;
 • Späť kadere môžu byť zdobené. Napríklad kolík dekoratívne luku. Môžete si vytvoriť štýl s kaderami. V tomto prípade sú vlasy navinuté na kulmu na vlasy alebo natáčky na vlasy stredného priemeru.

S týmto usporiadaním môžete ísť na svadbu. Je slávnostná a zároveň očarujúca. Choď týmto spôsobom môže byť na každej oslave. Ak necháte prameňov rovno, a nie na luk, dostanete perfektnú možnosť pre kanceláriu.

"Malvina" a kučery

Dlhé vlasy sú skvelou základňou pre curling. Pre variant "Malvina" s kudrlinkami perfektne sedí. Mnohé nevesty vybrať tento účes. Vyzerá roztomilý, ale zároveň elegantný. Ďalšou výhodou je možnosť experimentovať. Napríklad, môžete si malé kadere, a môžete získať našuchorený veľké kadere. Vynikajúci dotyk bude krásny luk svetlej látky.

Podrobné pokyny:

 • umyte si vlasy, rozčesávajte si vlasy;
 • nie je potrebné stočiť celú hlavu: len vlasy od stredu dĺžky. Môžete len otočiť konce. Ale styling nebude dostatočne účinný;
 • môže byť použitý ako curling a natáčky. Ale prvá možnosť nie je vhodná pre slabé, tenké, delené konce. Je lepšie používať bežné natáčky. Nepoškodzujú vlasy. S jemným dizajnom môžete dokonca spať;
 • výsledné kučery nemožno česať, inak bude hlava vyzerať ako púpava. Je lepšie jednoducho rozoberať prsty, jemne narovnávať kučery a ťahať ich správnym smerom;
 • jemne odoberajte časti vlasov zhora, zaistite ich vlásenkami. Tu musíte konať opatrne, pretože kučery môžu byť zmätené. Je lepšie zakrývať zadnú časť hlavy šatkou. Potom dlhé kučery nebudú zasahovať do tvorby "Malvinki".

Ak chcete urobiť, ktorým sa hromadu, stačí vziať hrebeň a starostlivo pracovať každý prameň. Ak je srsť stredne dlhá, môžete ju vytvoriť po celej hlave, používať dlhé pramene. Výsledkom je nezvyčajný a veľmi odvážny štýl. Potom môžete pripojiť luku.

Ako pracovať s fleecom? Nemôže byť česaný, môžete len hladký.

Tak, že pramene nedostanú zamotaný rýchlo, a stavba sa nerozpadá, stačí použiť viac laku na vlasy.

Pre dievčatá s oslabenými vlasmi po curlingu alebo sfarbení je lepšie počkať s fleecom. Poškodí krehké a krehké pramene ešte viac. Potom budú vlasy vyzerať pateticky.

Užitočné tipy

Samotné vlasy "Malvina" vyzerajú veľkolepé a štýlové. Ak ju doplníte ťahmi (kučery, hrebeň) alebo použijete ozdobný luk, štýl bude ešte krajší.

Niekoľko tipov

 1. "Malvinka" je veľmi vhodná pre školáčky, pramene nezasahujú do triedy. Ale pre veľmi mladé dievčatá, účes nemusí byť vhodný, pretože v tomto veku vlasy sú stále slabé, rýchlo zmätená.
 2. Kolíky a neviditeľné zvony sú stálymi spoločníkmi tohto druhu.
 3. Je voliteľné používať len elastické pásy. Môžete použiť malé vlásenky, kraby.
 4. Vyzerá krásne "Malvina" s tkaním. Na tento účel sú hlavné pramene stočené do zväzkov alebo zapletené do prameňov.

Loading...