Kompatibilita predĺžených rias a kontaktných šošoviek

Prvá vec, na ktorú mnohí z nás dávajú pozor pri stretnutí s človekom, sú ich oči. Nevedomky si všimnú ich farbu, hĺbku, expresivitu. Mnoho dievčat si to všimne a vo svojom make-upu sa zameriavajú na oči.

Nie každý je obdarený jasným a expresívnym výrazom z prírody. Často je potrebné uchýliť sa k pomoci dekoratívnej kozmetiky, permanentného make-upu, t. J. Tetovania, služieb vizážistov. Docela nový postup na trhu modernej krásy je predĺženie rias. Ona sa objavila pomerne nedávno, ale stal sa veľmi populárny a dopyt medzi dievčatá.

Opis postupu

Spôsob výroby je taký, že polyesterová niť alebo zväzok niekoľkých takýchto nití je pripevnený ku každej prírodnej riase pomocou špeciálneho lepidla. Je teda možné vytvoriť efekt hrubých, dlhých a dokonale oddelených rias z prírody.

Použité lepidlo nespôsobuje alergie a podráždenie. Je priehľadná a čierna. Toto lepidlo je schopné udržať vlákna na základni od 3 týždňov do 2 mesiacov.

Závity sú úplne odlišné dĺžky, hrúbky a ohyby. To vám umožní vytvoriť rôzne efekty, vybrať vhodnú kapacitu pre každé dievča.

Ako je uvedené vyššie, vlákna môžu byť zlepené samostatne alebo vo forme nosníkov. Balíky pomáhajú zvýšiť objem rias niekoľkokrát, aby boli hustejšie a nadýchané. Rovnaký závit, prilepený k základni, vám umožní vytvoriť najprirodzenejší a prirodzený vzhľad.

Predĺženie rias a šošovky sú veľmi horúcou témou. Nie všetky dievčatá majú dokonalé videnie. Mnohé z nich používajú nástroje ako kontaktné šošovky. Takíto predstavitelia spravodlivého sexu sa často čudujú: je možné zvýšiť počet mihalníc, ak nosíte kontaktné šošovky? Na túto otázku je potrebné odpovedať podrobne, aby ste zistili všetky preventívne opatrenia a pravidlá pre starostlivosť o riasy pri nosení šošoviek. Sú nástroje, ako sú predĺženia rias a kontaktné šošovky kompatibilné?

História konania

Za účelom čo najviac zvážiť postup a odpovedať na otázku, či je možné zvýšiť riasy, ak neustále nosíte kontaktné šošovky, stojí za to zvážiť jej pôvod.

Prvýkrát transformovať riasy pomocou umelých materiálov sa stal Max faktor. Na tieto procedúry používal tenké strapce. Ale mala veľa chýb. Blízko okraja vyzeral veľmi chytľavo a neprirodzene. Materiál bol nosený len niekoľko dní, bol použitý len na niektoré dôležité udalosti. Vzhľadom k tomu, že postup bol úplne nový a neznámy nikomu predtým, to stálo šťastie.

V 50. rokoch 20. storočia niektorí japonskí vývojári spájajúci sa s kozmetickým priemyslom používali techniku ​​Max Factor, ktorá ju veľmi modernizovala a zlepšovala, aby vytvorili techniku ​​na predĺženie mihalníc. Bol to skutočný pocit vo svete módy. Použili sme vysoko kvalitné polyesterové materiály, živicové lepidlo, ktoré nespôsobovalo alergie, vyzeralo veľmi prirodzene a bolo nosené niekoľko týždňov. Do dnešného dňa je táto technika veľmi populárna medzi modernými dievčatami.

V nasledujúcom videu sa budete môcť oboznámiť s informáciami o tom, či je možné zvýšiť počet rias, ak nosíte kontaktné šošovky:

kontraindikácie

Existujú však niektoré kontraindikácie tohto postupu. Patrí medzi ne:

  • Rozvoj zápalových a infekčných procesov spojených s očami.
  • Prítomnosť alergických reakcií na zložky lepidla alebo polyesteru.

Medzi takýmito kontraindikáciami kapacity nie je nosenie kontaktných šošoviek. Takže dievčatá s problémami s videním môžu nosiť umelé riasy. Ale stojí za to zvážiť niektoré pravidlá, ktoré pomôžu vyhnúť sa komplikáciám.

Pravidlá pre nosenie mihalníc a kontaktných šošoviek

Existuje niekoľko pravidiel, ktoré pomôžu vyhnúť sa komplikáciám a predĺžiť čas nosenia mihalníc pri nosení šošoviek na videnie:

  • Pred rozšírením odstráňte šošovky a vložte ich do špeciálnej nádoby s roztokom. Správne používanie materiálov a profesionalita majstra môže zabrániť komplikáciám pri nosení šošoviek. Počas procedúry sa však malé množstvo lepidla dostane na sliznice. Môže to spôsobiť mierne podráždenie. Aby sa zabránilo zakaleniu šošoviek v tomto prípade a ich interakcii s cudzími látkami, odstráňte ich vopred.

  • Po rozšírení mihalníc urobte presnejší postup pri nasadzovaní a odstraňovaní šošoviek. Snažte sa ovplyvniť umelý materiál čo najmenej. Inak môže byť termín jeho ponožiek niekoľkokrát znížený.
  • Pokúste sa vybrať šetrnejšie riešenia pre skladovanie šošoviek s mäkkým zložením. Nie sú schopné rozpúšťať lepidlo. Tým môžete predĺžiť dobu nosenia umelých nití.

odporúčanie

Tak sme odpovedali na otázky, či je možné zväčšiť riasy v šošovkách a či je možné nosiť šošovky s predĺženými riasami. Teraz stojí za zváženie hlavné odporúčania špecialistov v starostlivosti o rozšírené riasy. Ich dodržiavanie pomôže výrazne predĺžiť životnosť polyesterových priadzí.

Obmedzenie účinkov vody na riasy

Ihneď po zákroku by ste nemali namočiť vaše riasy alebo nosiť šošovky. Tieto postupy sa môžu vykonávať len jeden deň po nalepení umelých materiálov. Je to spôsobené tým, že lepidlo na báze živice dlhodobo schne. Trvá viac ako 20 hodín, kým sa úplne nevytvrdí. Akékoľvek nárazy, najmä voda alebo iné kvapaliny, spôsobia, že závity spadnú alebo zmenia svoju polohu. Výsledok práce za niekoľko hodín bude pokazený.

Zrieknutie sa niektorých kozmetických prípravkov a postupov

Vzdať sa kozmetiky, ktorá zahŕňa oleje. Nepoužívajte mastný krém a sérum na pokožke okolo očí. To je spôsobené tým, že oleje môžu rozpustiť lepidlo, na ktorom sú držané umelé lúče. Riasy zmiznú, na očiach sa objavia veľké holohlavé miesta. Vyzerajú veľmi neprirodzene a nedbanlivo.

Odmietnite do niekoľkých dní po zákroku z návštevy kúpeľov a sauny. Vysoké teploty môžu mať veľký vplyv na životnosť priadze. Nezohrievajte svoju tvár doma.

Snažte sa používať vodotesnú maskaru. Pravidelná maskara môže byť použitá, ale často to jednoducho nie je potrebné. Riasy sú dlhé, oddelené a skrútené. Je lepšie odmietnuť úplne vodotesnú maskaru. Jeho odstránenie spôsobuje mnohé negatívne dôsledky. Prostriedky na odstraňovanie vodotesného make-upu obsahujú veľké množstvo vysoko koncentrovaných olejov. To vedie k úplnému rozpusteniu lepidla, ktoré udržuje umelé riasy.

Obmedzenie mechanického vplyvu na riasy

Snažte sa mať najmenší mechanický účinok na riasy. Nehrajte ich rukami, pokúste sa vybrať polohu na spanie, aby sa riasy nedotýkali vankúša. V opačnom prípade stratia všetok svoj ohyb, stanú sa „pokrčený“ a neatraktívny. Trenie očí rukami jednoducho trhá umelé materiály spolu s prírodným základom.

Nakoniec, pred vybudovaním sa uistite, že ste vykonali skúšku s kapitánom o neznášanlivosti materiálov použitých počas postupu. S tvorbou pálenie, svrbenie a ďalšie nepríjemné pocity, je lepšie opustiť nahromadenie.

Loading...