Blond vlasy - radikálny postup v boji o farbu

Svetlá farba je módny trend, ktorý si zachoval význam už mnoho rokov. Ak chcete nasledovať príklad hviezd, ktorí zmenili svoj obraz farbením vlasov do blond vlasov, tento článok vám povie o základných blond vlasy, ktoré môžu drasticky zmeniť obrázok.

Čo je blonding

Proces blondínstva pripomína umývanie prirodzeného pigmentu z vlasov, vytváranie odtieňov svetlých tónov. Farba, ktorá skončí, závisí od času expozície látky na vlasoch, ako aj od prirodzeného pigmentu. Ak ste boli vymaľovaní skôr - ovplyvní to výsledok.

Škoda alebo prospech

Zosvetlenie ovplyvňuje zdravie prameňov, pretože farbivo má prirodzený pigment. Po nanesení kompozície sa uschnú, takže sa bude musieť starostlivo starať o prírodné masky a používať profesionálnu kozmetiku.

Pred farbením vlasov by ste mali poznať kontraindikácie:

 • Keď ste alergický na farbivo;
 • Sfarbenie je kontraindikované u dievčat trpiacich psoriázou, seborrhea, atď.
 • Neodporúča sa farbiť, ak máte citlivú pokožku alebo máte rany a odreniny;
 • Ak ste nedávno urobili povolenie, počkajte týždeň alebo dva, kým sa začarujete;
 • Ak ste použili hennu alebo basma - toto sfarbenie je nežiaduce, pretože sa môže ukázať ako zelené prameňky. Okrem toho sú rastlinné farby silným pigmentom, ktorý je ťažké sa zbaviť. Prečítajte si, ako zosvetliť vlasy po henne.

Charakteristiky postupu

Blondirovanie v kabíne - dlhý proces, ktorý trvá aspoň jednu a pol hodiny. Je lepšie vykonávať čistenie na nemytú hlavu, pretože kožný maz, ktorý vytvára film na pokožke hlavy, je schopný chrániť sa pred podráždením a namáhaním z vyčerpania.

Pred zákrokom master vyhodnotí stav kučier a oreže tipy. Potom sa blonddorant zriedi 1,5 alebo 3% kyslíkom.

Zmes sa aplikuje na pramene, aby sa proces urýchlil vo fólii. Umývanie môže trvať od 15 minút do 45, závisí od farby a štruktúry vlasov.

Po umytí blondorantom sa hlava umyje špeciálnym šampónom s balzamom - farebným stabilizátorom, ktorý odstraňuje žltnutie. Po umytí, kučery sú tónované farby s nízkym obsahom oxidantu.

Prehľad cien

Približné náklady na služby v kozmetických salónoch sa pohybujú od 500 do 1500 rubľov v regiónoch a od 1 000 do 5 000 rubľov v Moskve a veľkých mestách. Cena závisí od dĺžky vašich kučier:

 • dlhé - od 1 000 do 5 000 rubľov
 • stredne dlhá - od 700 do 3 500 rubľov
 • krátke - od 500 do 3000 rubľov

Typy blond

klasický

Tento proces zahŕňa čistenie vlasov na niekoľkých tónoch nad originálom. Klasika sa vyrába dvomi spôsobmi: farbou alebo špeciálnymi čistiacimi prostriedkami. Potom, čo prúžky tónované získať požadovaný výsledok. Takáto technika bude klásť dôraz na svetlé vlasy, zatiaľ čo hnedovlasé ženy a brunetky potrebujú silnejšie sfarbenie, ak chcú tmavovlasé dievčatá oslnivé blondínky. Hoci to vyzerá dobre teplé a tlmené tóny, získané po blonding tmavé pramene.

radikálnej

Radikálny vzhľad znamená úplné zafarbenie. Metóda je vhodná pre zdravé vlasy, ktoré po tomto zákroku budú potrebovať starostlivú starostlivosť.

Farbenie hnedovlasých žien a brunetiek

Blond tmavé vlasy je zložitý proces. Ak sa chcete stať blondína popola, tento postup sa bude musieť mnohokrát opakovať s frekvenciou dvoch týždňov až mesiaca. Na tmavých vlasoch sa najprv umyjú, pretože farba je vhodná len pre svetlé a blond kučery.

To bude vyzerať krásne, ak brunetky robiť klasický druh objasnenia, takže môžete získať duhové zlaté pramene prírodného odtieňa. Budete mať tiež záujem čítať o zosvetľovaní tmavých vlasov.

Tí, ktorí chcú radikálne zmeniť imidž - obrátiť sa na radikálne objasnenie, ale postup sa najlepšie vykonáva v salóne krásy.

Foto blondínka na tmavých vlasoch

Svetlohnedé vlasy

Je vhodné pracovať s hnedými kaderami, pretože oni sami majú jasný pigment. Majitelia jasných vlasov dokonale vyhovujú jemnému klasickému blondirodirovaniu pomocou farby. Odporúčame tiež prečítať si o čistení svetlohnedých vlasov.

Blond foto na svetlohnedé vlasy

Krátke vlasy

Najvýnosnejšia reinkarnácia v blond - pre krátky účes, pretože špičky sa nerozdeľujú, a je oveľa ľahšie starať sa o krátke vlasy.
Vyzerá to krásne farbenie jednotlivých prameňov v popolavom farbe. To dáva značné množstvo vlasov, rovnako ako podobná farba môže obnoviť obraz, takže majiteľ vlasy mladší.

Užitočné video - profesionálne blond vlasy doma:

štýly

Škandinávsky bod

Špeciálna technika, vďaka ktorej je korunka natretá v svetlejších odtieňoch, zatiaľ čo konce by mali byť tmavšie.

Platinum Blonde (Platyphys)

Názov tejto techniky hovorí sám za seba: pomocou nej môžete získať tieň popola-striebra. Stojí za to pripomenúť, že platina blond je ťažké získať, najmä na tmavé a červené vlasy. Vyzerá dobre na krátke účesy.

Kalifornia

Vlasy po kalifornskom blondínke vytvárajú dojem prirodzene spálených prameňov, ako sú obyvatelia slnečnej Kalifornie, ktorej obľúbeným miestom odpočinku je žiarivá americká pláž. S týmto štýlom, korene zostávajú tmavé, a pramene sa postupne zosvetlí na tipy. Okrem toho nie je možné vidieť hranice, kde končí tmavá farba a začína biela.

cedidlo

Takéto sfarbenie vytvára vizuálnu hru so svetlom: na pramene sa aplikuje peroxid a blondorant a na koreňovú zónu a na špičky sa aplikujú rôzne prostriedky. Sprievodca starostlivo vyberá vlákna na objasnenie, ktoré sú potom natreté vo vybranom odtieni. Táto technika vyzerá esteticky a vytvára živý farebný a objemový efekt.

Cikcak Technika

Vhodné pre tých, ktorí chcú vytvoriť originálne preteky, ktoré dávajú objem kučerám. Pred vykonaním farbenia, kaderník vetry pramene na rôznych natáčky na vlasy a farby v rôznych odtieňoch: studené a teplé.

shnurochek

Majster navíja kučery na nite farebným odtieňom, čím vytvára vizuálne rozmazanie okrajov. Metóda vyzerá veľkolepé a je tiež bezpečná pre zdravie prameňov.

S účinkom prerastených koreňov

Ak skôr rastúce chrbty blondínky boli považované za neprijateľné, teraz je to skutočná móda! Po prvé, korene sú maľované v tmavej čokoládovej farbe a potom sú vlasy pozdĺž celej dĺžky zosvetlené.
Domov Blonding

Ak sa rozhodnete pre domáce procedúry - malo by sa to uskutočniť kvalitatívne. Pred zafarbením sa uistite, či ste nevykonali alergickú reakciu. Na chov používajte rukavice a špeciálne nekovové pokrmy.

Je to dôležité! Doma je lepšie nerobiť radikálnu blondínku, ale robiť svetlo na niekoľkých tónoch. Pre pohodlnejšiu a jednotnejšiu aplikáciu používajte pomoc niekoho.

Farba na čistenie "Wellaton"

Takýto komplexný postup, ako blondínka, sa dá robiť doma, pomocou farby "Wellaton"ide o vynikajúcu možnosť rozpočtu. Balenie obsahuje: tašku s blonddorant, fľašu s prejavom, pár rukavíc, pokyny.

Farba sa nanáša rýchlo a ľahko. Pre farbenie bude vhodnejšie použiť špeciálnu kefu.

odtiene

Zvážte najobľúbenejšie odtiene:

 1. sladený medom - krásna farba so zlatým leskom, ktorý vyhovuje takmer každému typu: svetlé alebo teplé tóny pleti a všetky farby očí.
 2. perleťový - najobľúbenejší odtieň, ktorý vyhovuje ženám vo veku od 35 do 45 rokov so svetlou pokožkou a jasnými očami.
 3. pšeničný - prirodzený a teplý odtieň, ktorý vyhovuje starším ženám a mladým módnym ženám.

Starostlivosť po blondínke

Odporúča sa používať špeciálne profesionálne šampóny na udržanie farby, ako aj použitie fialových balzamov raz týždenne.

Je to dôležité! Osvetlené vlasy sú suché a krehké, najmä ak ste sa uchýlili k radikálnej metóde. Masky na bielené vlasy pomôžu obnoviť ich krásu a silu.

Ak chcete obnoviť kadere, aby prírodné masky a oleje z split končí. Neodporúča sa uchýliť sa k neustálemu tepelnému spracovaniu prameňov: snažte sa prirodzene vysušiť vlasy alebo použiť tepelný sprej.

Loading...