8 stylingových produktov, ktoré pravdepodobne používate nesprávne

Máte na polici aj veľa rôznych nástrojov na styling? Ako často dievčatá nesprávne používajú stylingové výrobky, niekedy namiesto požadovaného účesu, dostať lepenú alebo príliš tuhú konštrukciu na hlavu! Pozrime sa na všetky druhy štýlových výrobkov a naučíme sa ich správne aplikovať as najväčšou účinnosťou.

Styling Produkty: Lak

prečo: na fixáciu už štylizovaných vlasov.

Existujú prostriedky rôznej fixácie, od slabej až po superstabilnú. Ten je vhodný na nespevnené vlasy alebo na špeciálne príležitosti. Pre každodenné používanie je lepšie použiť lak s malým držaním.

Ako si vybrať: Študujte na štítku, nekupujte lak, v ktorom je prítomný, aby ste nevyčerpali kadere. V ideálnom prípade by mali byť zahrnuté vitamíny, aminokyseliny a slnečné filtre. Je dôležité vybrať si produkt, ktorý vyhovuje vášmu typu vlasov.

Ako sa prihlásiť: Pre rovnomerné rozptýlenie by mal byť lak striekaný vo vzdialenosti 25 cm od hlavy. Byť mierny, "asfaltovaný" účes nikoho namaľuje!

Pena alebo pena

prečo: aby objem vlasov a prameňov - elasticita.

Pena a pena - navzájom podobné, iba pena má svetlejšiu textúru. Vďaka tomu je ideálny pre krátke a tenké vlasy. Pena je vhodnejšia pre majiteľov hrubých a dlhých vlasov.

Ako si vybraťExistujú produkty s rôznym stupňom fixácie, zvolené na základe hustoty a dĺžky ich kučier. Mimochodom, prostriedky novej generácie majú termoprotektívne vlastnosti.

Ako sa prihlásiť: pri krátkych účesoch je dosť guľôčok veľkosti marhúľ, pre dĺžku ramien - s vajcom, dlhé kučery môžu vyžadovať množstvo od jablka.

gél

prečo: pre modelovanie účesov, vrátane vytvárania "mokrých" vlasov a lízania účesu.

Gél je určený pre všetky typy vlasov a pomáha vytvárať tie nemysliteľné účesy.

Ako si vybrať: zameranie na UV ochranu, fixáciu a odolnosť voči vode.

Ako sa prihlásiť: dajte malé množstvo na kučery a dať im požadovaný tvar. Vždy začnite malé, je lepšie pridať trochu gélu, ako dostať lepené pramene dohromady.

Stylingové výrobky: vosk

prečo: na upevnenie jednotlivých prameňov alebo umiestnenie akcentov.

Univerzálny liek, pomocou vosku, môžete narovnať kučery alebo stočiť. Jej krásou je, že pomáha fixovať štýl a umožňuje zmeniť účes počas večera, bez potreby opätovného použitia.

Ako si vybraťAk máte naughty vlasy, je väčšia pravdepodobnosť, že použijete vosk vo forme spreja. Snažte sa kúpiť nie príliš ťažké textúry znamená obohatené o UV filtre.

Ako sa prihlásiť: pre celý účes potrebujete objem vosku nepresahujúceho hrášok. Hlavnou vecou je trieť výrobok medzi prstami, aby sa trochu zohrieval pred aplikáciou. Dosiahnete tak rovnomernejšie rozdelenie.

krém

prečo: pre jednoduchú úpravu poškodených vlasov, ktoré potrebujú opravu.

Krém chráni vlasy pred tepelnými účinkami a rôznymi poškodeniami, ktoré im dodávajú lesk a hodvábnosť. Ideálne pre zoslabené kučery, rovnako ako pre dievčatá s nehanebnými vlasmi. Existujú dva druhy smotany: prvá sa aplikuje na mokré vlasy, druhá na suché.

Ako si vybrať: Je lepšie kúpiť krém rovnakej série ako šampón s balzamom, so zameraním na problémy s vlasmi. Výrobcovia ponúkajú hydratačný, tepelne tienený, vyhladzujúci a vyživujúci krém.

Ako sa prihlásiť: Naneste malé množstvo krému na vlasy tesne pred stylingom.

Styling Produkty: Sérum

prečo: pre ľahké tvarovanie, odstránenie nadýchania, zvlnenia kučier a pridanie lesku na vlasy.

Sérum nie je len štylizované vlasy, ale aj obnoviť. Výrobcovia ponúkajú prostriedky na zvlhčenie, boj s delenými koncami, lupinami a dokonca plešatosti.

Ako si vybrať: zamerať sa na existujúce problémy s vlasmi.

Ako sa prihlásiťSérum môže byť použité na mokré aj suché vlasy. Naneste malé množstvo séra a rozložte všetky vlasy.

pasta

prečo: vytvárať kreatívne a extrémne účesy.

Pasta sa vyznačuje silnou fixáciou, takže si môžete položiť pramene tak, ako sa vám páči!

Ako si vybrať: lepšie kúpiť pastu s UV filtrami.

Ako sa prihlásiť: naneste malé množstvo produktu (veľkosť hrachu) na pramene, ktoré chcete vybrať.

Stylingové výrobky: stylingový prášok

prečo: poskytnúť objem a štruktúru.

Vyzbrojený stylingovým práškom. Môžete zabudnúť na traumatickú podporu, pretože s jej pomocou môžete vytvoriť objemný štýl aj na dlhých vlasoch.

Ako si vybrať: produkt, ktorý je na trhu pomerne nový, preto sa riadia známymi značkami.

Ako sa prihlásiť: rozdeľte si vlasy na niekoľko partícií a aplikujte prášok s trením len na korene. Ak chcete vytvoriť komplexný štýl alebo kučery, naneste prášok na celú dĺžku vlasov, ale nepoužívajte hrebeň po tomto. Upozorňujeme, že prášok nemôžete používať viac ako jeden deň.

Loading...