Tkanie ruže z vlasov doma

Každá dievčina v živote má okamih, keď by mala vyzerať neodolateľne. A pre plnohodnotný vzhľad štýlového účesu je neoddeliteľnou súčasťou. Táto možnosť, a to ruže z vlasov, bude úžasné pre svadbu, ples alebo len párty. A čo je najdôležitejšie, prítomnosť veľkého množstva príslušenstva nie je nutná: prútie vzrástlo samo o sebe je celkom elegantné.

Ruža vlasov pre sebarealizáciu

Napriek zložitosti účesu existuje zjednodušená verzia tkania a začnime s ňou.

  • Najprv je potrebné umývať suchú hlavu. V odvodenom mieste, kde sa plánuje umiestnenie rozety, je potrebné vziať strednú časť a opatrne ju spracovať penou. Predtým, než urobíte ružu z vlasov, zvyšok hlavy vlasov môže byť zaskrutkovaný do veľkých natáčky na vlasy (takže kučery nebudú príliš kučeravé, ale dosť objemné) alebo ich zviažte do úhľadného zväzku.
  • S vybranými prameňmi začneme viazať obvyklý chvost z troch kučier. Ale s výrazným rozdielom: nemalo by byť tesné, ale aj počas tkania na jednej strane sa vytiahli malé pramene, čím sa vytvoria okvetné lístky našej ruže.
  • Odporúča sa, aby všetky okvetné lístky boli rovnaké. K tomu môžete použiť dodatočný lak na vlasy, ktorý neumožní stratu nadbytočných častíc.
  • Takže keď narazíme na pigtail, máme jednu "krajkovú" stranu. Ponechať ho vonku, je potrebné zabaliť zväzok, ktorý na konci je pripojený stealth alebo skrutky k základni. Opatrne narovnajte lístky, posypte lakom a vlasy ruže z vlasov sú pripravené.

Profesionálne vlasové ruže

Tento spôsob vytvárania ruží je dosť komplikovaný a vyžaduje si určité zručnosti. Samozrejme, so správnym obratom môže byť doma vytvorená aj ruža z vlasov, ktorá je k dispozícii pre všetkých, a ktorá je k dispozícii pre všetkých. Avšak, najčastejšie pre "nákup" týchto účesov, musíte kontaktovať kaderníka.

Bezpochyby: veľká ruža z vlasov s nepatrne kučeravými lístkami ozdobí a dá každej žene v správnom svetle.

Než začnete tkanie, odporúča sa zásobiť veľkým množstvom svoriek, stealth, cvoky a lakom. Ten bude držať celú štruktúru. Je však veľmi dôležité, aby ste ho „nepreháňali“ jeho množstvom, takže namiesto elegantnej kvetiny to nevedie k prilepenej kocke. Odporúča sa tiež pozrieť si účes ruže z videa na vlasy, aby ste určili presné poradie akcie.

  1. Po prvé, je potrebné rozdeliť kučery na 2 časti, zhromažďovanie v chvostoch prameňov s rany a koruny (prvý chvost) a celú zadnú časť hlavy a malú časť vlasov z korunky (druhý chvost).
  2. Potom sa striedavo rozpúšťajú obidva chvosty. Uskutočnila sa separácia, aby sa zabezpečilo, že vlasy nie sú zmätené, pretože pramene na zadnej strane hlavy by mali byť zaskrutkované do veľkých natáčok. Pramene na korunke sú stredné alebo dokonca o niečo menšie ako priemer.
  3. S krútenými kučeravými vlasmi na zadnej strane hlavy zbierame tesný chvost. Na povrchu chvosta si vyberte kučeravé vlasy, rozčesávajte ho hrebeňom a opatrne ho striekajte lakom. Opatrne, držať hladký prameň, sme ho zabaliť okolo ukazováka, vytvárať prvé kolo ruže. V prípade potreby sa hrot opäť omotá okolo základne a zaistí sa sponou spolu s cievkou.
  4. Potom striedavo oddelte pramene od chvosta. Ak chcete vytvoriť tvar okvetného lístka, musíte mierne vytiahnuť časť kučier, pričom celý prameň je nepohyblivý. Uistite sa, že sprej okvetné lístky s lakom udržať ich tvar.
  5. Potom opakujte manipulácie, ako v prvom kole, ale teraz sú pramene obalené nie okolo ukazováka, ale okolo základne ružice.

Keď je kvet pripravený, zavrhnite horný chvost a jemne ho položte okolo ruže, čím vytvoríte zdanie okvetných lístkov. Po preskúmaní variácií ruže z vlasov fotografie, so stylingom kučeravé časti kučery tam nebudú žiadne problémy.

Na slávnostnú príležitosť na okvetných lístkoch môžete pripevniť kamene, ktoré vám nielenže dodajú lesk vlasov, ale aj vás. Taký svadobný účes so závojom vyzerá perfektne.

Pozrite si video: Kvety z textilu (Marec 2020).

Loading...