Farbenie tmavých vlasov - nové položky 2018

Ako zmeniť svoj vlastný obraz a dať tmavú bolesť hlavy ohromujúci efekt? Farbenie pre tmavé vlasy je najlepší spôsob, ako pridať pár čerstvých poznámok. Vznikla už dávno, ale každá módna sezóna prináša svoje vlastné zmeny. Čoskoro sa o nich dozviete!

Farbenie vlasov - nové položky-2018

Sezóna 2018 dáva veľa nových produktov pre módne a štýlové ženy. Uvažujme podrobnejšie každú z "horúcich" techník pre krátke, stredné a dlhé vlasy.

Detské korálky Light Strands

Farbenie v štýle babylight je kríženec medzi zvýraznením a ombre. Táto technika zahŕňa objasnenie koncov bez jasných a ostrých hraníc. Výsledkom bude jemný detský vlas so slnkom. Babylight je univerzálny - hodí sa ku každej dáme. Hlavnou vecou je nájsť rovnováhu medzi prirodzeným odtieňom a zvolenou farbou farby.

Zafarbenie pixelov

Bestseller tejto sezóny navrhol Španiel. Vyzerá to veľmi nezvyčajné, a preto vhodné pre tých, ktorí milujú všetko nové a kreatívne. Hlavnou podmienkou pre farbenie pixelov je absolútne hladký a rovnomerný vlas. Na kučeravých vlasoch bude geometrický vzor jednoducho neviditeľný.

Kríž sfarbenie

V tomto prípade dochádza k prirodzenému prechodu z tmavých do svetlých odtieňov alebo naopak. V tomto prípade nie je celá dĺžka farebná, ale len jej časť. Tento typ farbenia sa považuje za veľmi obtiažny a odolnejší. Existuje v dvoch verziách - je to ombre a sombre. Sú si navzájom podobné, jediným rozdielom je, že ombre predpokladá hladký prechod farieb a tenký je ostrý a jasný.

Anime postavy

Možnosti moderného sfarbenia sú takmer nekonečné. Namiesto jemných odtieňov sa veľmi často začali objavovať svetlé farby. Ružová, zelená, modrá - japonská anime v tom zohrala významnú úlohu. Prototypy postáv sa teraz dajú ľahko nájsť na uliciach a v metre, a nezrelosť a jas sa líšia od šedých dní.

Farbenie vo vínnych tónoch

Obľúbené sezóny môžete bezpečne zavolať tri módne odtiene naraz - Marsala, Merlot, baklažán. Marsala je veľmi podobná ušľachtilej farbe vína. Používa sa ako hlavný a dodatočný tón (na gaštan alebo čokoládu). Ale Marsala vyzerá obzvlášť impozantne v duete s fialovým odtieňom. Výsledkom je hlboká farba, ktorá pripomína zrelé slivky.

Odtiene baklažánu sú vhodné pre dámy s fair-kože. Oni sú tiež populárne s modernými módy. A posledná farba je merlot, kombinujúca kakao a zrelé čerešne. Nachádza sa na hranici medzi červenou a fialovou, takže môže byť upravený pre akýkoľvek tón pleti.

Teplý karamel

Karamel a čokoláda sú tiež žiadané medzi prirodzenými brunetkami. A aby bola farba krásna, musíte použiť niekoľko súvisiacich odtieňov (moka, mliečna čokoláda, béžová).

Neónové farbenie

Často ho vyberajú bezohľadní ľudia, pretože len blázniví ľudia môžu zafarbiť svoje vlasy v modrej, červenej, zelenej (v dobrom zmysle slova!). V niektorých prípadoch (napríklad pre špecifickú udalosť) sa neónové farbenie vykonáva s rýchlo sa vyplácajúcimi farbami.

Micro-sfarbenie

Ďalšou módnou značkou, ktorej podstatou je odľahčiť najjemnejšie pramene (doslova pár chĺpkov). Farba by sa nemala aplikovať po celej dĺžke vlasov, ale iba v určitých oblastiach. To vám umožní vytvoriť ilúziu slnečného oslnenia.

Zonálne farbenie

Príliš tmavé vlasy môžu pridať niekoľko rokov. Aby sa tomu zabránilo, farebné samostatné zóny (napríklad na tvári). Zonálne sfarbenie zdôrazňuje architektúru rezania a zdôrazňuje atraktívne prvky.

Pozdĺžne sfarbenie

Pre pozdĺžne farbenie by mal byť náter aplikovaný po celej dĺžke prameňov. Podľa spôsobu vykonávania je to podobné zvýrazneniu, ale namiesto jedného tónu sa používa naraz niekoľko.

Farebné sfarbenie

Táto technika sa vykonáva pozdĺžne aj priečne. Jej hlavnou úlohou je zvýrazniť niekoľko oblastí vlasov v jasných farbách. Vyzerá to tučne a tučne.

Farbenie rany

To je najrýchlejší spôsob, ako zmeniť svoj vlastný obraz bez poškodenia vlasov. Pre tmavé vlasy ženy, indigo a fialová bude najlepšou voľbou pre rany. Profesionálny majster môže tiež ľahko dosiahnuť účinok neopatrného zdvihu kefy. Je ideálny pre mladé dievčatá s rovnými vlasmi.

Viacfarebné sfarbenie

Na tmavých prameňoch vyzerá veľmi pôsobivo. Počet odtieňov tu môže dosiahnuť tucet. Hlavnou vecou je, že sú kombinované s prirodzenou farbou a navzájom sa líšia len niekoľkými tónmi. V závislosti od stohovania bude viacfarebné sfarbenie vždy nové.

Vzorované sfarbenie

Na to musíte použiť špeciálne šablóny a kontrastné farby. Postup nie je jednoduchý, takže ho možno vykonať len v kabíne.

Ako urobiť farbenie doma?

Aby ste sa stali módne a štýlové, nie je potrebné míňať veľa peňazí na kozmetické salóny. Sfarbenie tmavých vlasov doma, budete mať tiež dobrý výsledok. Hlavná vec - postupujte podľa pokynov.

Je lepšie kúpiť špeciálny set pre domáce farbenie. Obsahuje niekoľko odtieňov farby a hlavné komponenty. Ak nie je, kúpte si samostatnú farbu pre tóny, ktoré potrebujete. Uprednostnite kvalitné výrobky - závisí od zdravia vlasov a konečného výsledku.

Najprv sa uistite, že nie ste alergický. Za týmto účelom naneste malú farbu na ohyb kolena a sledujte pokožku 2 dni. Ak sa v tomto období neobjaví sčervenanie, svrbenie a vyrážka, pokračujte s farbením.

Pamätajte si, že je lepšie umyť hlavu asi 3-4 dni - farbenie by malo byť vykonané len na špinavé vlasy. Uistite sa, že krém namažte na kožu na krku a na čele, aby sa nezafarbil.

 • Starostlivo si hrebeň vlasy, aby sa zabránilo uzlov;
 • Rozdeľte celú hlavu vlasov do zón - nižšie (od krku k ušným lalôčikom), uprostred (pri úrovni uší), horné (hore) a rany. V každom vyberte kroky na sfarbenie a zaistite ich klipmi;
 • Pripravte farbiacu kompozíciu;
 • Odrežte fóliové pásy;
 • Prúžok namažte malým množstvom farby;
 • Špičky vlasov štetcom alebo prstami kefujte. Vyhnite sa jasným hraniciam;

 • Navinúť prameň do fólie a zložiť na polovicu;
 • Týmto spôsobom manipulujte s prameňmi v každej časti. Posledná farba Chelochku;
 • Po 15 minútach pokračujte do druhého stupňa zafarbenia - naneste vyššie uvedenú farbu;
 • Po ďalšej štvrtine hodiny urobte posledný krok - opäť naneste farbu o niekoľko centimetrov vyššie;
 • Po 15 minútach odstráňte fóliu z prameňov a umyte si vlasy šampónom. Neprekračujte tento čas a nenechávajte farbu menšiu ako súprava;
 • Všeobecne aplikujte balzam;
 • Sušič vlasov alebo sušenie prirodzene.

Starostlivosť o vlasy po farbení

Farbenie prameňov, aj keď považujú za šetrné, ale vlasy po tom, čo vyžaduje náležitú starostlivosť. Aby ste zachovali jas farieb, umyte si hlavu špeciálnym šampónom s UV filtrom - farbu nevymývajú a chránia pred spálením na slnku. Uistite sa, že aplikovať balzam na hydratáciu prameňov a pravidelne robiť masky.

Loading...