Extrémne riešenie Nutrimax premium - kontrola úpletu vlasov

Postup pre narovnávanie vlasov s keratínom sa každým rokom stáva obľúbenejším. Ak sa skôr tento postup bol k dispozícii iba v salóne, teraz mnoho výrobcov ponúka výrobky, ktoré umožňujú rovnanie pramene doma. Jedným z nich sú produkty Nutrimax. Kozmetické výrobky spoločnosti majú unikátne zloženie, ktoré pomáha nielen zladiť kučery, ale aj obnoviť ich štruktúru.

Princíp drogy

Súčasťou vlasov je keratín alebo fibrilárny proteín. Keď narovnáva kučery Nutrimax s keratínom, ich štruktúra je naplnená esenciálnymi živinami, ktoré sa stratili v procese tepelného tvarovania a iných negatívnych vonkajších vplyvov.

Keratínové spájky a opravy. Pramene sa stávajú atraktívnejšími, dobre udržiavanými, zdravými, nadýchanými. Keratín je vynikajúci nástroj, ktorý dodá vlasom potrebnú hladkosť.

Postup na vyrovnanie kučier s keratínom zahŕňa estetické a terapeutické účinky. Je to spôsobené tým, že keratín pomáha obnoviť štruktúru a vytvára vrstvu, ktorá pomáha chrániť pramene pred negatívnymi vonkajšími faktormi.

štruktúra

Kozmetika Nutrimax má unikátne zloženie, ktoré poskytuje vyrovnávací účinok prameňov, ich výživu a reštaurovanie. Výrobok je vhodný pre všetky typy vlasov.

Zloženie nástroja je nasledovné:

 • Olej palmový murumuru. Vyživuje vlasy vitamínmi skupín A a E, hydratuje a zjemňuje, robí vlasový lesk, chráni pred dehydratáciou. S ním sa pramene stanú poslušnými a mäkkými.
 • Bertolecium olej, t Vyživuje vlasovú štruktúru na maximum.
 • Palmový olej Babassu. Vytvára ochranný film na kučery, čím sa vyhne dehydratácii. Chráni, vyživuje, zjemňuje a robí ich odolnejšími.
 • Hydrolyzovaný keratín. Je najúčinnejší zo všetkých proteínov, ktoré sa používajú v kozmetike. S jeho pomocou sa štruktúra vlasov stáva silnejšou a všetky dostupné prázdnoty sú naplnené. Obsahuje cysteín, ktorý dodáva vláknam trvalý, dobre upravený efekt.
 • Sericínu. Jedná sa o hodvábne proteíny, ktoré podporujú tvorbu kolagénu a majú priaznivý vplyv na kučery. Na prameňoch je tenký film, ktorý chráni pred odparovaním vlhkosti. Hodvábne proteíny obsiahnuté v produktoch Nutrimax dodávajú vlasom zamatový pocit.

Dávajte pozor! Táto kompozícia má pozitívny vplyv na vlasovú štruktúru, vďaka čomu je nielen hladká, ale aj silnejšia a zdravšia.

Pred a po obrázkoch

Návod na použitie

Aby ste si pomocou kozmetiky Nutrimax narovnali kučery doma, musíte vykonať celý rad akcií:

 1. Starostlivo si umyte vlasy hlbokým čistiacim šampónom, najlepšie dvakrát alebo trikrát. Tvrdé prírodné vlasy by mali byť ponechané päť minút počas prvého prania.
 2. Sušenie prameňov asi 90 percent bez hrebeňa.
 3. Rozdeľte ich na časti na päť častí.
 4. Pri nosení silikónových rukavíc je potrebné aplikovať kompozíciu postupne od základne hlavy. Všimnite si prosím, že nie je možné, aby sa kompozícia dostala na pokožku, preto pri aplikácii výrobku by sa mal z kože odstrániť približne jeden centimeter.
 5. Každá vetva by mala byť dobre česané a kontrolované, aby sa zabezpečilo, že celá dĺžka je pokrytá botoxom. Nepoužívajte príliš veľa peňazí, všetok prebytok je potrebné odstrániť hrebeňom.
 6. Trvať od 10 do 30 minút v závislosti na štruktúre vlasov.
 7. Na suché vlasy používajte studený vzduch bez použitia hrebeňa. Rýchlejšie a ľahšie to robíte prameňmi, rozdelením na štyri časti.
 8. Odpariť zámky pomocou železa. Teplota závisí od štruktúry srsti a pohybuje sa od 170 do 230 stupňov. Pramene by sa mali brať tenké, takmer transparentné, pretože to zabezpečuje maximálny účinok. Každá vetva by mala byť natiahnutá železom sedem až pätnásťkrát. Odporúča sa robiť pretáčanie v uhle 90 stupňov.
 9. Opláchnite ich pod čistou vodou bez použitia kozmetiky.
 10. Make masku Nutrimax, držte ho na vlasy päť až pätnásť minút.
 11. Umyte masku a osušte hlavu horúcou sušičkou.

Je to dôležité! Po zákroku sa vlasy môžu pripnúť a umyť v ten istý deň. V budúcnosti výrobca odporúča pre starostlivosť používať len kozmetiku, ktorá neobsahuje sírany.

Ak sú vlasy poškodené, je potrebné udržiavať kompozíciu po dobu 10-15 minút a odpariť pri teplote 170-210 ° C. Normálne vlasy by mali byť udržiavané 20-30 minút a teplota železa sa pohybuje od 210 do 230 stupňov. Pre tvrdé vlasy - 30 minút pri 230 stupňoch.

Účinnosť postupu

Výrobcovia fondov garantujú, že výsledok bude zachovaný počas šiestich mesiacov. však podľa preskúmaní účinok konania trvá dva až päť mesiacov.

Odporúča sa opakovať postup častejšie trikrát ročne. Ak zarovnáte kučery každé dva mesiace, potom po krátkom čase sa pramene stanú tenkými a krehkými.

Táto kozmetika je bezpečná, ale podľa recenzií niektorých ľudí boli negatívne dôsledky, ako napríklad dermatitída a alergická reakcia. Niektorí ľudia používali Nutrimax na kašeľ, bolesť hrdla a pocit pálenia v očiach.

Priemerná cena v Rusku

Náklady na rovnanie prameňov Nutrimax je pomerne vysoká. Fľaša 50 ml prémiového roztoku Nutrimax EXTREME, určená na 1 procedúru, stojí 1 000 rubľov. Nutrimax keratín na 100 ml stojí 1500 rubľov, a ak si kúpite 500 ml, cena bude 5 500 rubľov. Výrobca tiež odporúča pre svoje série zakúpiť šampóny a masky. Náklady na šampón a masku (500 ml) - 1500 rubľov.

Komplex skladajúci sa z keratínu, šampónu a masky bude stáť 1 200 rubľov za sondu (50 ml) a celý súbor asi 8 tisíc rubľov.

Výhody a nevýhody

Výhody použitia Nutrimax Keratínových rovnačiek sú nasledovné:

 • vhodné pre krehké a suché vlasy;
 • nezahŕňa formaldehyd;
 • vyživuje vlasy zvnútra;
 • zvyšuje hustotu vlákien;
 • môžete okamžite umývať a nečakať hodinu alebo viac;
 • schopnosť robiť vyrovnávanie keratínu doma;
 • dobre udržiavaný a zdravo vyzerajúci.

Kozmetický výrobok má niekoľko nevýhod:

 • výsledok trvá dva až päť mesiacov, ale postup môžete opakovať nie viac ako trikrát za rok, inak sa kučery stanú krehkými a tenkými;
 • Aby ste ušetrili výsledok, musíte použiť špeciálne šampóny, ktoré neobsahujú sírany;
 • špecifické zápachové prostriedky;
 • Náklady.

Nutrimax Keratín narovnáva rôzne typy kučier, dokonca aj tie najhustšie kučery. Nástroj vyživuje a dodáva vlasom stratený lesk. Nemali by ste očakávať trvalý účinok nápravy, ako sľubuje výrobca, v podstate trvá dva až päť mesiacov.

Loading...