40 úžasných vysokých účesov, ktoré by ste mali vyskúšať

Viete, že vysoké účesy sú späť v móde? Čo ešte dokáže ukázať svetu svoje vlastnosti a eleganciu krku? A to znamená, že je čas zvládnuť nejaký štýl, ktorý môžete urobiť sami! A my vám s tým pomôžeme!

Vysoké účesy: nadýchané

Umyte si hlavu a osušte si vlasy tak, ako ste zvyknutí. Rozdeľte ho na dve časti s horizontálnym delením a potom najprv naskrutkujte spodnú časť, potom hornú. Poškriabte si vlasy, snažte sa nezničiť výsledný objem. Nepreťažujte svoje vlasy stylingovými výrobkami, len trochu posypte lakom.

Romance a prísnosť v jednej fľaši

Skvelá voľba pre stredne dlhé a dlhé vlasy, vhodné pre obe strany a kancelárie.

Vysoké účesy s originálnym tkaním

Myslíte si, že to nikdy neopakujete? Ukazuje sa, že všetko je jednoduché!

Každodenný vysoký účes: buchta

Rozčesávajte si vlasy a štetec korene. Urobiť vysoký chvost a zabaliť jeho tip dopredu, prechádza ho pod ďasná. Rozprestrite zväzok a omotajte voľné konce okolo. Hotovo! Mimochodom, toto nie je jediná možnosť diaľkového svetla!

Vysoké účesy la "Vamp Woman"

Zhromaždite pramene z tváre a narovnajte ich plochým železom. Oddeľte ich do rovnej časti a upevnite na boky. Zhora, urobiť hromadu a hrebeň vlasy späť, zabezpečenie s kradmým chrbtom. Nezabudnite postriekať lak pre spoľahlivosť!

Vysoké účesy pre stredné vlasy

Skvelá možnosť pre krátke a stredné vlasy. Curl vlasy s curling vlasy, budete potrebovať veľké kadere. Zdvihnite ich hore, zabezpečte každý prameň neviditeľného vo voľnom štýle.

Retro chvost

Nie je potrebné robiť zložité styling, len ležať vlasy vo vysokom chvoste!

Vysoká srsť: škrupina

Ideálna voľba pre vytvorenie sofistikovaného vzhľadu. A robiť tento štýl je radosť! Naneste penu na vlasy na objem, nechajte ju vyschnúť, a potom sa trochu bouffant. Zozbierajte chĺpky v slabom chvoste a otáčajte ich v jednom smere, čo zodpovedá stredu hlavy. Bezpečné shell s cvoky a stealth.

Vysoké účesy: variácie

Loading...