Asymetrické zrážky: krátke a stredné vlasy

Krásne asymetrické účesy pre stredné vlasy vás odlíšia od davu a umožnia vytvoriť obraz mladej a odvážnej dievčatá. Vyskúšajte si niekoľko módnych možností pre nadchádzajúcu sezónu!

Asymetria vo vlasoch - výhody vlasov

Asymetrický účes je módny a krásny, ale to nie je celý zoznam dôležitých výhod. Môže sa pridať s nasledujúcimi výhodami:

 • Eliminuje problém rozdelených koncov;
 • Robí dlhé vlasy zdravé a dobre upravené;
 • Dáva objem tenkým a zriedkavým prameňom;
 • Vďaka uloženiu a strihaniu prameňov sa veľmi hrubé vlasy stávajú čistými a učenými;
 • Odvádza pozornosť od malých odtieňov vzhľadu - plné tváre, nedokonalé uši, pery alebo nos;
 • Vhodné pre všetky typy tvárí;
 • Robí oveľa mäkšiu uhlovú plochu;
 • Má omladzujúci účinok a zdôrazňuje hlavné výhody vzhľadu;
 • Nemá žiadne vekové ani stavové obmedzenia.

Ako si vybrať správny účes s asymetriou?

Asymetrický účes sa považuje za univerzálny, ale pri jeho výbere by ste mali zvážiť aj niekoľko základných bodov:

 • Akákoľvek možnosť je vhodná pre oválne tváre a stredne dlhé vlasy;
 • Pri štvorcovom a okrúhlom tvare je lepšie zvoliť účes, ktorý vytvára objem v koreňovej zóne. Budete potrebovať šikmé rany a bočné delenie;
 • Pre dievčatá s trojuholníkovým typom a vytesanými lícnymi kosťami odporúčame vzdať sa objemu pri koreňoch.

Asymetrické účesy pre krátke vlasy

Strihanie asymetrie pre krátke vlasy je celkom bežné medzi modernými dámami. Teraz je reprezentovaný viacerými možnosťami naraz. Zvážte každú z nich.

škriatok

Neobvyklý účes, ktorého vrchol padol v polovici 20. storočia. Medzi hlavné rysy pixie patrí dlhý tresk, mierne zvýšený krk a krátke zámky na chrámoch. To všetko tvorí dodatočný objem. Asymetria v šikmej strihaní neobmedzuje ženy vo farbe alebo dizajne. S ním môžete bezpečne prejsť na akýkoľvek experiment.

Tomboy ("divoška")

Tomboy je krásny účes sa vykonáva na základe skrátenej fazule - pramene po celej hlave majú rôzne dĺžky a sú rezané nedbalo. Tomboy je ideálny na tvár akéhokoľvek tvaru a načechraných hustých vlasov. Navyše nepotrebuje veľmi komplikovaný štýl. Stačí, ak na hlavu dáte trochu vosku, rukami zvlníte pramene, vytvoríte neporiadok a všetko vysušíte fénom. Vďaka tomuto účesu žena vyzerá mladšie.

Oholený chrám účes

Neobávate sa zmeny? Dámske krátke asymetrické účesy s oholeným chrámom by mali byť podľa vášho vkusu. Môžu byť vykonávané na vlasoch rôznych dĺžok - od krátkych až po veľmi dlhé. Profesionálny sprievodca bude schopný strihať pramene tak, aby oholené časti boli viditeľné pri pokladaní a skrývaní len jedným ťahom kefy.

strana

Technika asymetrická stránka má vysokú úroveň zložitosti. Aby bol jasný prehľad, každý prameň vlasov v ňom musí byť dokonale rovný. Moderné stylisti ponúkajú množstvo rôznych možností stránky - vyberte si vlastné! Navyše, ak už skôr bolo veril, že takýto účes potreboval len hrubé vlasy, teraz sa vykonáva na nie príliš hrubé pramene.

bob

Ďalšia ahoj z minulosti - milovaný, milovaný všetkými, sa prvýkrát objavil vo vzdialených 50-tych rokoch! Moderné dievčatá nosia tento stupňovitý strih s otvoreným čelom alebo pretiahnutými rany.

Pozri tiež niekoľko možností pre tento účes v tomto článku.

Asymetrické stredne dlhé účesy

Asymetrické účesy pre stredné vlasy sú ešte rozmanitejšie. Tu je stručný prehľad najmodernejších modelov sezóny účesov 2018.

vlčica

Účes dostal svoj názov nie náhodou - vyzerá to, že po celej jeho dĺžke vyčnieva rozcuchaná vlčia hriva. Tento strih sa vykonáva krokmi na zadnej strane hlavy a vlasy na tvári sú strihané čo najkratšie. Najvýznamnejší vlk s predĺženým okrajom - možno ho ľahko upravovať pod tvárou akéhokoľvek typu.

Dlhá kareta

Tento módny účes je ideálny pre dievča s krátkym krkom. Vďaka špeciálnemu tvaru vozidla je elegantný a ideálny pre veľmi husté vlasy. Pokiaľ ide o textúru, je to tiež veľmi dôležité. Odborníci hovoria, že tento účes možno vykonať len na rovnej hlave vlasov. Ak máte kučeravé alebo kučeravé pramene, zásobujte železo.

 • Strihané auto: 5 módnych možností s fotografiami.

kaskáda

Asymetrická kaskáda je orezaná rebríkom od hornej časti hlavy až po konce. Tento účes je vhodný pre okrúhle a štvorcové tváre, ako aj pre vlasy, ktoré potrebujú objem. S kaskádou všetky rany vyzerajú perfektne - dlhé, šikmé, krátke. Dievčatá s takýmto štýlom nemusia premýšľať o tom, ako ticho pestovať asymetrický účes - vyzerá skvele aj po niekoľkých mesiacoch bez korekcie v salóne.

Získajte účes pre svoj typ tváre:

Ako sa starať o asymetrické ostrihanie?

Aby tento účes vždy vyzeral dobre, budete sa musieť naučiť hlavné zásady starostlivosti:

 • Kúpte si stylingové výrobky a spracujte prameň po použití sušičky;
 • Ak chcete vytvoriť večerný štýl, budete potrebovať kliešte, s ktorými môžete vytvoriť hravé kučery a romantické kučery;
 • Železo je veľmi dôležité pre nerovné námestie - vďaka narovnaniu prameňov vyzerá elegantne;
 • Po aktívnom použití stylingových nástrojov je veľmi užitočné robiť masky.

Loading...