Perfektný tvar obočia po dobu 7 dní: tajomstvo pera pre tetovanie

Mnoho dievčat sníva o atraktívnom obočku s elegantným ohybom a vhodnou formou. Koniec koncov, oni dopĺňajú obraz, aby vzhľad harmonický a bezchybný. Dnes existuje mnoho kozmetických výrobkov, aby sa vytvoril veľkolepý make-up obočia. Jednou z najnovších inovácií je obočná vložka s tetovacím efektom, ktorý môže dodať farbu a správny tvar.

Musíme sa pokúsiť urobiť krásne obočie

Očné linky na obočie: Cailyn gelux obočie, Provoc, suché Mac, Inglot, Maybelin

Urobte obočie expresívne a jasné po dobu 5-7 dní, môžete použiť špeciálny marker pre obočie. Tento nový kozmetický trh sa objavil nie je tak dávno, ale už získal popularitu medzi ženami rôznych vekových kategórií a make-up umelcov. Značka je schopná ozdobiť tvár krásnym obočím a dodať výrazu výraznejší vzhľad.

Značkovač na obočie s efektom tetovania je podobný bežnému peru.

On ťa urobí dokonalým

Má plastovú skriňu, na ktorej konci je umiestnená špicatá tyč plsti. Tento okraj pera je uzavretý uzáverom. Vnútri značky obsahuje obal s gélom na farbenie.

Tvar špičky môže byť rôzny:

 • Tenká.
 • Skosené.
 • Stredná hrúbka.
 • Vo forme kefy.

Zloženie očných liniek obsahuje prírodné zložky, takže nevysušuje pokožku, nespôsobuje alergické reakcie a je vhodná pre citlivú pokožku.

Pigment marker má príjemnú textúru, nebráni rastu obočia, vyzerá prirodzene a nedotýka sa dotyku. Jeho receptúra ​​je taká, že farba na obočie sa nevymyje ani mydlom, ani makeupom na sedem dní.

Výhody značkovacej ceruzky s efektom tetovania cez tiene. Hodnotenie ceny a kvality

Pero na obočie s tetovacím efektom je jedinečným nástrojom na korekciu obočia, ktorý tvorí dokonale farebnú líniu. Je to celkom hospodárne, jedna taká fľaša stačí na mnohé procedúry.

Výhody kozmetických noviniek:

 1. vysoká životnosť;
 2. prenosnosť akéhokoľvek počasia, morská voda, duša;
 3. pri dlhodobom používaní indikátor neschne;
 4. bohatý a univerzálny odtieň, vhodný pre akúkoľvek farbu vlasov;
 5. zloženie obočia rýchlo schne a nerozšíri sa;
 6. značka umožňuje meniť jas linky a jej hrúbku;
 7. cenovo dostupné.

Značkovač je najvhodnejší na tetovanie obočia, aby vytvoril krásny a harmonický obraz, ktorý nestratí svoju atraktivitu za žiadnych okolností. Tento nástroj môže byť použitý v prípade, že je pri rozhodovaní o postupe tetovania nerozhodnosť.

Ako vytvoriť make-up obočie s tetovaním efekt?

Pred vytvorením tetovanie obočia, obočie musí dať potrebný tvar, odstrániť prebytočné vlasy, rezané konce nožnicami. Potom sa nanesie jedinečné očné linky. Tento postup sa vykonáva 2 hodiny pred spaním na čistej a úplne suchej pokožke po umytí. Marker aplikoval jednotlivé ťahy v smere rastu vlasov, čím vytvára ilúziu prirodzeného obočia.

Ak je pero mierne aplikovaná pomlčka, potom obočie bude vyzerať prirodzene, ak zvýšite stupeň tlaku - obočie bude vyzerať svetlé. Nepotrebné alebo mylne ťahané ťahy môžu byť opravené vatovým tampónom s tonikom, kým farba nie je suchá.

Účinok tetovania sa objaví po 6 hodinách. Na druhý deň neaplikujte krém na obočie. Po 3-5 dňoch sa obočie začne zosvetľovať, potom sa môže opraviť. V prípade potreby je možné aplikovať očné linky na tetovanie a šípky na viečkach.

Loading...