Popol Farba vlasov Paleta

Nie je možné stretnúť sa v prírode s prirodzenými tónmi farby popolavých vlasov. Ale v profesionálnom salóne môžu majstri dokonale vytvoriť vynikajúci studený tón, ktorý pripomína striebro. V poslednej dobe, svetlovlasý tón popola vyberajú ženy častejšie.

Kto by si mal vybrať taký krémový náter

Ashy vlasy odtiene, aby obraz neobvyklý a atraktívny. Kučery začínajú svietiť a meniť odtieň v závislosti od svetla. Výber farby popolavých vlasov môže nielen zdôrazniť výhody stavu pokožky, ale aj jej nevýhody. Preto sa pri výbere farby musí brať do úvahy táto nuancia.

Ash blond je veľmi ľahký tón s šedým odtieňom. Ak chcete vyzerať atraktívne v novom obraze, je dôležité vedieť, kto je vhodný na vlasy.

Pre blond-blond blondína, by mala byť koža v perfektnom stave, bez akýchkoľvek nedostatkov, mať zdravý vzhľad. Ashy odtieň dáva tvár sivastý tón, zemitosti, preto, ak existujú nejaké nedostatky, sú zdôraznené.

Farba vlasov s hnedým popolom môže dávať prednosť dievčatám, ktoré svojou povahou majú svetlé pramene, koža nie je tmavá a oči sú sivomodré. Funkcie tváre by nemali byť príliš veľké.

Ak sú oči jasné teplé farby, prírodné vlasy majú tmavú farbu, a koža je tmavá, potom je lepšie zvoliť podobný typ sfarbenia. Popol-blond vlasy farba pridáva ďalšie roky vizuálne, a to by malo byť vzaté do úvahy staršie ženy.

Zloženie farby, určené na striebro, obsahuje fialovú zložku, ktorá môže odstrániť žltnutie. Ak je nesprávne aplikovať farbu a nedodržiava určité pravidlá, fialová zložka môže mať za následok nesprávnu farbu. Kučery s bielou farbou sa stávajú zeleným alebo modrým refluxom.

V kaderníckych salónoch špecialisti pred farbením vlasov do perleťovej farby používajú špeciálnu bieliacu zmes, ktorá odstraňuje všetky predchádzajúce farbiace pigmenty z vlasov.

Všetky odtiene popolovo sfarbených vlasov sa rýchlo vymývajú, preto vyžadujú neustálu korekciu.

Rozmanitosť možností

Ak voľba padla na odtieň popola, potom musíte urobiť výber tónu, ktorý môže byť svetlejší alebo tmavší. Existuje prechodná voľba.

Často používané odtiene farby popolavého tónu.

Svetlo hnedá farba môže prísť na svetlú kožu a tie isté oči. Ide tiež o tých, ktorí majú malé rysy tváre a žiadne kožné defekty (akné, pigmentácia, hlboké vrásky a iné nepravidelnosti). Vo väčšine prípadov, s cieľom získať podobný tón, špecialista najprv bielia vlasy, a až potom aplikuje potrebné farbivo.

Tmavé popol-farebné vlasy nemožno dosiahnuť samostatne, a tam je veľmi málo dievčat, ktoré to vyhovuje. Než si vyberiete farbu tmavo blond popol farby, musíte sa uistiť, že to nedáva tvár tmavé farby, a nebude veku.

Tento odtieň môžete otestovať doma: prineste tmavo šedú tkaninu na tvár. Ak nezdôrazňuje nevýhody, potom sa môžete rozhodnúť ísť do salónu a doplniť. Vlasy tmavého popola dodávajú obrazu závažnosť a zdržanlivosť.

Ženám s tmavou pokožkou by sa mali vyhýbať svetlé vlasy s popolom. Ideálnym podkladom sú svetlohnedé, zlaté alebo sivé pramene. Ashy svetlá blond farba robí funkcie tváre mäkšie a obraz je mäkší. Popol, veľmi svetlý blond tón môže dať tvár bolestivý vzhľad, alebo naopak vytvoriť elegantný, sofistikovaný obraz.

Studená blondínka vyzerá perfektne na krátke a dlhé kučery. Paleta studených tónov zahŕňa perlové a strieborné odtiene. Zvolený tón blond popol dáva biele kadere, bez náznaku žltosti. Vyzerá dobre s akýmkoľvek odtieňom pleti. Farba vlasov popol zdôrazňuje krásu a výrazný vzhľad sivomodré oči.

Ashy stredne svetlohnedý odtieň je medzi studeným a teplým typom farby. Farba "strieborná blondínka" dokonale maľuje na šedých vlasoch. Make-up si musí vybrať prísne chladné tóny.

Popol-ružový odtieň vlasov vytvára jedinečný vzhľad, plný ľahkosti a sviežosti. Ružové vlasy nevyzerajú kričať, príliv je tlmený a jemný. Môžete maľovať iba špičky alebo jednotlivé pramene. Farba popolavej ruže je vhodná pre ženy s prirodzenými blond kučeravými kučeravými očami.

Vhodné sú hnedé vlasy, svetlá koža, hnedé alebo modré oči. Farbu si môžu vybrať ženy akéhokoľvek veku. Najlepšie zo všetkých týchto farieb vyzerá na hnedo-vlasy.

Svetlo strieborný tón pripomína blond vlasy popola. Rozdiel je v tom, že hnedá je viac béžová. Tmavý popol hnedý má modrastý alebo sivý odtieň. Stredné tóny popol-hnedého odtieňa sú blízko striebristého lesku.

Každý odtieň farby popolavých vlasov je jedinečný a poskytuje inú náladu. Na svetle hnedých vlasoch môžete zvýrazniť popol a bude to dobrá voľba pre maľovanie. Vlasy budú výrazné a objemné.

Sekvencia postupu farbenia

Akékoľvek sfarbenie mení štruktúru vlasov, tak dlho pred zákrokom (5-6 týždňov) stojí za to začať prípravu. Odporúča sa užívať vitamínové komplexy vo forme tabliet, ampuliek, používať profesionálne metódy a kompozície založené na ľudových receptoch. Nezabudnite na pokožku hlavy. Solný peeling je pre ňu užitočný. Maska z rybieho oleja pomôže udržať mäkké a hodvábne kučery.

Existuje niekoľko krok za krokom odporúčania, ako sa dostať popol farbu vlasov.

  • Ak vybledne blond farba vyberie brunetku alebo hnedovlasú ženu, potom by ste mali použiť umývanie. Ona sa zbaví predchádzajúcich odtieňov. Zvlášť veľa takýchto pigmentov na špičkách. Ak je počiatočná farba čiernej farby, potom sa tento postup opakuje mnohokrát s intervalom 3-4 dni.
  • Ak sú prírodné pramene ľahké, potom sa táto fáza vynechá. V tomto prípade, ak sa na tmavé vlasy nanesie biely tón popola, je potrebné vykonať bieliaci postup. Na tento účel použite prášok s oxidom, ktorý sa musí riediť podľa návodu. Roztok sa musí aplikovať na špinavé pramene bez dotyku koreňovej časti pol hodiny.
  • Ako dosiahnuť popol vlasov? Ak chcete získať svetlohnedú farbu popolavých vlasov, môžete aplikovať tonikum alebo krémovú farbu, ktorá sa aplikuje na hlavu na určitý čas. Ak je dĺžka pod ramenami - vyzerá veľkolepé, ak maľujete iba špičku vlasov. Tonic nie je možné použiť namiesto šampónu, aplikuje sa na určitý čas a zmyje sa. Ak chcete zachovať sýtosť a hĺbku farieb, môžete pridať trochu citrónovej šťavy.

Farba perleťového popola na tmavých blokoch nie je potrebné aplikovať nezávisle. Len profesionálny môže tón hladký a čistý.

domáce ošetrovanie

Aby bolo možné dlho si vychutnať popol-svetlo hnedá farba vlasov, jeho sviežosť a sýtosť, musia sa riadne starať.

  • Musíte si vybrať vhodné šampóny, aby ste zachovali popol-striebornú blond. V ich zložení sú neutralizátory, ktoré vymývajú žltnutie.
  • Ako urobiť tón popola nejaký čas po farbení? Šedá farba vlasov musí byť udržiavaná šampónmi. Používajú sa najviac 2 krát za 7 dní.
  • Po 3-4 týždňoch začnú rásť korene, ktoré musia byť tónované farbou popola. V opačnom prípade bude pohľad neupravený a neudržiavaný.

  • Dievčatá s popolčekmi by mali byť vyrobené z výživných masiek na báze jojobového oleja a lopúcha, aby sa obnovila štruktúra kučier.
  • Spreje a kondicionéry pomôžu vrátiť lesk a lesk na kučery.
  • Dva týždne po farbení sa môže uskutočniť laminovací postup. To udrží tón na dlhú dobu a pridať lesk kučery.

Výber vhodného tónu medzi rôznymi farebnými paletami umožňuje priaznivo zdôrazniť výhody vzhľadu a skryť nedostatky. Nezabudnite na správny make-up. Červenanie by malo byť koralové, tiene sa môžu zdvihnúť modro, ružovo, svetlo šedo alebo svetlo fialovo. Rúž by mal byť lesklý a svetlý.

Pozrite si video: Fix Brassy Blonde Hair. Loreal Excellence Ash Blonde (Január 2020).

Loading...