Halloween účesy: 15 najhorších obrázkov

Čoskoro, z druhého sveta, prídu k nám nadprirodzené bytosti, pripravené odviesť každého, kto s nimi príde do podsvetia. Jediná šanca prežiť noc na Helloween je zamaskovať sa ako monštrum. Ale aj keď duchovia a démoni v tomto roku neprišli k nám, na tom nezáleží. Šanca na reinkarnáciu vo vašom obľúbenom charaktere a od srdca k tomu, aby sa zabavili, sa zriedka vyskytuje. A rozhodnúť o výbere slávnostného účesu a make-up vám pomôže náš zoznam najstrašnejších obrazov na Halloween.

Halloween Účesy: Harley Quinn

Prvé miesto patrí rovnako zlým a nebezpečným Harley Quinnovi. O tomto charaktere komiksu o Batmanovi až donedávna poznalo len pár, ale vďaka filmu "samovražedné čaty", obraz mierne bláznivého, ale nezvyčajne očarujúceho blondína získala nebývalú popularitu. Ak máte dlhé, blond vlasy a chlapa, ktorý nie je proti reinkarnácii v Joker, stačí si vybrať obrázok Harley Quinn na Helloween tento rok.

Lady gaga

Kráľovná šokujúcich všetkých čias a národov mohla dobre prejsť na plnohodnotné monštrum. Dokonca má pieseň s rovnakým názvom. Čo môžeme povedať o obrazoch popovej hviezdy, ktorú by každý upír alebo zombie závidel. Lady Gaga je nepochybne hodná prvých pozícií v rebríčku najhorších obrazov na Helloween.

Halloween účes: Dracula nevesta

Mierne hackney, ale stále veľmi pôsobivý obraz na Helloween. Sexy upír s krvavými tesákmi a mierne zvlneným účesom je vždy populárny. Obraz obyčajného dospievajúceho dievčaťa s nebezpečným krvavcom nie je o nič menej náročný. Vďaka početným televíznym reláciám a filmom o upíroch sa tento obraz nikdy nezmení. Ak ste sa nikdy nepokúšali na tvári nevesty Drákuly, je čas skúsiť to.

Čarodejnica

Znovu, zástupca nesmrteľných klasikov. Ale na rozdiel od upíra, čarodejnica nemusí byť sexy (hoci táto možnosť nie je vylúčená). Háčkovaný nos, malebná bradavica na líci, široko-lemovaný, špicatý klobúk a metla ako dopravný prostriedok - to je obraz klasickej babičky Yozhky.

Očarujúci diabol

Celoročne sa snažíte byť láskavý, starostlivý, trpezlivý, jedným slovom - bielym a našuchoreným? Ale v noci Helloween môžete bezpečne objaviť svoju pravú podstatu. Ukážte všetkým, čo sa ukrýva v hlbinách vašej duše, a vyskúšajte si obraz očarujúcej miláčika, ktorá dokáže pohnúť akýkoľvek upírsky blázon.

Halloween účesy: zombie lady

Ste fanúšikom The Walking Dead? V tomto určite nie ste sami. Na Halloweenskej noci budú zástupy zombie chodiť po meste s rôznymi zraneniami náboja a nôžov, desivé nevinné okolostojacich a dohadovať sa s upírmi na tému „Kto je chladnejší?“. Pridajte sa k nim, pripojte sa k armáde mŕtvych!

Duch

Duchovia nie sú len rozložené tvory, ktoré vyzerajú ako plachta plávajúca vo vzduchu. Uvoľnite si vlasy, vytvorte bledú tvár a tmavé kruhy pod očami - to je všetko, ste duch. Ak máte možnosť získať kostým aristokrata z 18. storočia alebo slobodné biele šaty na podlahe, nikto vás naozaj neodlíši od skutočného obsadenia.

Halloween Účesy: Mrtvá nevesta

Oboznámený s prácou Tima Burtona? To je naozaj kto vie, ako vytvoriť jedinečný úžasný obraz. Mŕtvola nevesty tej istej karikatúry po mnoho rokov je obľúbeným spôsobom pre Halloween. Modrá tvár a vlasy, potopené oči, veniec z vädnutých kvetov a otlčené svadobné šaty vás určite nenechajú stratiť v dave diablov a upírov.

Hermiona

Ste vášnivým fanúšikom Harryho Pottera a nikdy ste sa nepokúšali o obraz Hermiony? Je čas to urobiť. Ak si myslíte, že Hermiona nie je na zozname darebákov, premýšľajte o tom, čo dokáže mocná čarodejnica so svojimi nepriateľmi. Nebudete sa musieť starať o svoj účes a kostým na dlhú dobu, ale nájsť skutočnú čarovnú prútik bude ťažšie. Aj keď sa vám to nepodarí, nezáleží na tom. Helloween je čas, keď sa dejú zázraky. Možno aj jednoduchý ukazovateľ na tento deň môže zmeniť vášho nepriateľa na ropucha.

Halloween účesy: Mortisha Adams

Séria "Adams rodina" už dávno zmizla z televíznych obrazoviek, ale obraz sexy upíra matka je stále relevantné pre Helloween. Dlhé, čierne vlasy, rovnomerne rozložené, bledá tvár a elegantné čierne šaty na podlahe - to sú hlavné charakteristiky obrazu Martisha Adams.

  

Halloween Účesy: Psychiatrický pacient

Stalo sa, že v šatníku nájdete kazajku? Nebudeme sa pýtať, ako sa tam dostala, ale viete, že sa nemusíte obťažovať s obrazom na Helloween.

Nebezpečná mačička

Kto nemá rád roztomilé, našuchorené mačky? Ak tiež vstúpite do Koteho fanklubu, skúste na jeho obrázku. Chcete byť agresívny predátor, tiež nie je problém. Doplňte mačacie uši charakteristickými pruhmi na tvári, a hľa, už ste nebezpečný a očarujúci tigrík.

  

Halloween účesy: jemná víla

Víly sú rôzne - dobré a nebezpečné. Ale väčšinou, samozrejme, láskavý (pokiaľ nie sú nahnevaní). Na Helloween sa môžete stať rozprávkou vody, lesa alebo dokonca ohňa. Hlavná vec je vybrať si vhodné farby pre make-up a vlasy. Krásny veniec, imitácia ostrých uší alebo zlomyslných rohov úspešne zdôrazňujú obraz.

Wendsy adams

Uzatvára zoznam najstrašnejších obrazov o Helloweenovi, ktorý je ďalším zástupcom rodiny Adamsovcov. Dievča je známe pre svoje manické sklony a lásku k neodôvodnenému extrému. Školačka kostým, dlhé čierne vlasy, pletené v dvoch vrkôčiky, a neprirodzene svetlá tvár môže vystrašiť každého dospelého strýka.

 

Loading...