Ako trhať obočie: 3 pravidlá pre dosiahnutie krásy

Mnohí muži veria, že v obraze každej ženy sú jej najvýraznejšími detailmi jej oči. V tomto ohľade väčšina žien venuje veľkú pozornosť ich kozmetickej korekcii a liečbe (škubanie). "Ako krásne a správne sa vám podarí uchopiť obočie?" - odpoveď na túto otázku hľadá veľa dievčat - najmä tých, ktorí to robia prvýkrát. Počas počiatočnej korekcie vlasovej línie obočia Vám kozmetológovia poradia, aby ste sa obrátili na profesionála.

Obočie obočie nie je jednoduchý postup a je lepšie sa obrátiť na profesionála prvýkrát.
Ak chcete vykonať veľkolepú korekciu tvaru očí, musíte zmeniť hrúbku a vytvoriť správnu líniu obočia. Tento článok hovorí o tom, ako správne trhať obočie.

Ak chcete vytvoriť krásny obraz by mal obočie správny formulár.

Ako vytiahnuť dokonalé obočie od dievčaťa alebo chlapa?

Ak sa dievča prvýkrát rozhodlo vykonať kozmetickú korekciu tvaru obočia, potom je v takejto situácii lepšie obrátiť sa na profesionálnych kozmetičiek. Kozmetológovia povedia dievčaťu, aký špecifický tvar vlasových pásikov na obočie potrebuje urobiť - v tejto situácii sa špecialisti v tejto veci pozerajú na jednotlivé črty tváre. Ak je žena presvedčená o svojich schopnostiach, potom si môže uchopiť obočie sama - doma.

Ak ste si istí svojimi schopnosťami - vykonajte postup oškubania

Keď samo-škubajúce dievča musí dodržiavať tieto pravidlá:

Tvar tváre

Ak má žena štvorcovú tvár, potom musí urobiť podlhovasté obočie, ktoré má zakrivený tvar. Ak má dievča okrúhlu alebo trojuholníkovú tvár, dostane sa k nej so zvýšenými pásikmi na obočie a ak je ovál mierne zakrivený.

Napriek tvaru dievčenskej tváre, väčšina žien robí obočie široké a tvarované.

Začiatok a koniec línie obočia

Pomocou ceruzky a zrkadla môžete označiť konkrétne body obočia. V takejto situácii by mala žena sedieť priamo pred zrkadlom a ceruzkou označiť tieto body:

Pred bodkovaním označte body obočia
 • bod, v ktorom začína obočie. V tomto prípade dievča nakreslí rovnú čiaru pod uhlom 90 stupňov k podlahové krytine - od stredu nosného krídla k obočiu;
 • najvyšší bod. V takejto situácii dievča nakreslí diagonálu z vonkajšieho nosného uhla do stredu očnej dúhovky;
 • tip. V tomto prípade dievča nakreslí diagonálu z vonkajšieho nosného uhla do vonkajšieho kútika oka.

  Nakreslite uhlopriečku z vonkajšieho nosného uhla do vonkajšieho uhla oka.

Hlavná vec vytvoriť krásny formulár - v súlade s opatrením

Ak pri korekcii použijete príliš veľa úsilia, potom nebudete schopní rýchlo vrátiť „potrebné“ chĺpky - v dôsledku toho dievča nebude mať široké, prirodzené obočie. Ak je žena fascinovaná podobným procesom, potom musí byť trpezlivá a tiež používať olej lopúcha. V takejto situácii nestačí použiť lopatku každý večer na celý pás obočia - potom, čo dievča odstránilo make-up z tváre a očistilo ho kozmetikou.

Pri vykonávaní postupu buďte opatrní.

Potrebné nástroje: struny a pinzety

Keď self-škubanie obočie ženy používajú pinzety. Pri korekcii prúžkov na obočie doma používajú dievčatá tieto zariadenia:

 1. zrkadlo;
 2. pinzety;
 3. peroxid vodíka, mlieko na alkohol - prostriedok na dezinfekciu;
 4. bavlnené tampóny - 2-3 ks;
 5. krém na tvár, ktorý sa aplikuje 10 minút pred začiatkom škubania - v tejto situácii dievčatá zjemňujú pokožku.
Vyzbrojte sa zrkadlom, pinzetou, vatovými tampónmi a hydratačným krémom.

Pred začatím nastavenia zvlhčite obočie pleťovou vodou - a pinzety sa nešmýkajú. Okrem toho, dievča musí spracovať pinzetu sami.

Úprava: návod

Keď samo-škubanie dievča musí dodržiavať nasledujúce poradie činností:

 • najprv, zviera jedno obočie a potom ďalšie - kým žena pozorne pozerá na tvár v zrkadle;
 • Dievča ďalej napína pokožku a odstraňuje chĺpky energickými a rýchlymi pohybmi - v takejto situácii ich žena vytiahne von.
Natiahnite svoju pokožku voľnou rukou

Po vykonaní šklbanie, dievča uplatňuje tonizujúce mlieko alebo gél na obočie, ktoré ochladzuje pokožku. Takáto kozmetika zmierňuje zápal po stlačení a vracia kožu hlavy do jej pôvodného stavu.

Bezbolestný postup doma

Obočie obočia sa považuje za bolestivý zákrok. Pri vykonávaní takéhoto postupu má dievča slzy z očí, objavuje sa tupá bolesť a na koži sa vytvára opuch.

Korekcia obočia môže byť bolestivý zákrok.

Najlepší čas na sedenie je pred spaním.

Aby bolo možné bezbolestne a správne vytrhnúť obočie, dievča musí dodržiavať tieto pravidlá:

 1. večerné vytiahnutie pásikov obočia - pred odchodom do postele, aby sa do rána nevyskytlo podráždenie pokožky;
 2. nevykonávajú trhanie v období kritických dní;

  Počas kritických dní nevykonávajte opravy.

 3. trhať obočie by malo striedať: najprv odstráňte 2-3 vlasy z pravého obočia, potom zľava. V tejto situácii jeden z pásov obočia vlasy spočíva, čo ďalej znižuje bolesť;
 4. pri vykonávaní takéhoto postupu je potrebné použiť pinzety, ktoré majú skosené hrany - takýto nástroj nie je traumatický a vhodný na prevádzku;

  Použite pinzetu so skosenými hranami.

 5. po vytiahnutí namažte pokožku krémom pre deti alebo utrite teplým extraktom harmančeka;

Čo robiť, keď priateľ požiadal, aby vám pomohol vytiahnuť obočie?

Pred a po škubaní obočia vlasy by nemali byť aplikované na tvár make-up. Okrem toho sa v tejto situácii neodporúča používať krémy a masky s určitými vitamínovými zložkami. V tomto prípade môžete zabrániť vzniku alergií na tvári.

Prečo sa zbaviť rastúcich chlpov často

Ak si dievča často vytrhne obočie, po určitom čase sa vlasové folikuly stanú slabšími, koža hlavy sa použije a postup už nie je taký bolestivý ako prvé.

Loading...