4 hlavné prínosy teplého vosku Veet na depiláciu

Ženská krása, samozrejme, zachraňuje svet, ale vyžaduje si to aj obetu. Ak chcete udržať nohy hladké, nežné, fúzy sa nestačili nad pôvabnými špongiami a kučeravé strapce vegetácie neboli nehanebne vytiahnuté z pôvabnej pantalonchik, vynájdilo sa mnoho spôsobov, ako zničiť vlasy.

Teplý vosk je účinný prostriedok na depiláciu.

Medzi bežné metódy, ako sa zbaviť nežiaducej vegetácie na obzvlášť citlivých oblastiach, je najúčinnejším spôsobom teplý vosk Veet na depiláciu. Prečo?

Výhody a nevýhody rôznych metód depilácie a depilácie

Zvýšený rast vlasov je spojený s mnohými faktormi: nadbytok hormónov, dedičné príčiny, používanie niektorých liekov a iné. Ale aj bez nadbytočného patologického krytu je takmer celé telo pokryté malými chlpmi, u niektorých šťastných žien sú ľahké, nenápadné, mäkké, u iných žien - tmavé, tvrdé. Preto, prostriedky, ako sa zbaviť depilácie, depilácia sú vo vysokej dopyte už od doby kráľovnej Nefertiti (a med vosk bol použitý, možno ešte predtým).

Čo ponúkajú kozmetológovia, ktorá cesta je lepšia?

 1. Mechanická metóda - odstránenie pinzetou, holenie, pálenie. Pinzety - bolí a dlho. Holenie je nespoľahlivé, vlasy rastú hrubšie a hrubšie. Horenie je nebezpečné. Teplý vosk vytiahne chlpy opatrne, jemne, takmer bezbolestne, takže trhne a okamžite veľa - spolu s žiarovkami. Vedeli ste, že z každej žiarovky môže rásť 20 chĺpkov?
 2. Chemické metódy: je to sfarbenie, depiláty - krémy. Nevýhody - často nemôžu byť použité, výskyt horenia z peroxidu, alergie, dermatitída na zložkách kozmetických prostriedkov. Vosk obsahuje aj esenciálny olejový extrakt, ale aby ste sa vyhli alergiám, stačí si prečítať návod: ak neznášate jazmín, kúpte si Veet s inými éterickými olejmi.
 3. Elektroodstránenie (epilácia) je radikálna metóda. Pros - úplné zničenie vlasových folikulov. Mínusy sú dlhé a bolestivé procedúry, nepríjemné následky - edematózne tkanivá kože, diery z ihiel (ihla sa vkladá do každej ihly na vlasy), sčervenanie. Je to drahé.
 4. Laserové odstránenie. Pros - bez bolesti, koža nie je poškodená, to sa vykonáva rýchlo na veľkej ploche. Nevýhody - laser lieči melanín, v dôsledku čoho je vlasový folikul zničený, ale koža môže byť všimnutá, takže metóda nevyhovuje dievčatám s ľahkými vlasmi. A čo je najdôležitejšie - vysoké náklady na postup.
 5. Fotoepilácia - žiadne nevýhody. S výnimkou nákladov: dievča žijúce na mzdu má na výber: urobiť postup a jesť chlieb s vodou po dobu dvoch mesiacov, alebo sa zbaviť myšlienky na foto-epiláciu navždy.

V dôsledku mnohých myšlienok si vyberáme Veet teplý vosk, ako najbezpečnejší, cenovo najdostupnejší, ľahko použiteľný, veľmi účinný prostriedok depilácie.

Použitie teplého vosku Veet salon s jazmínom, s éterickými olejmi: ako používať a správne aplikovať na telo

Tento nástroj na depiláciu je vynikajúci ako mechanické holenie, foto epilácia, elektroepilácia, ľudové metódy deštrukcie vlasov v mnohých smeroch. Najdôležitejšie z nich sú 4: jemný efekt so 100% výsledkom, dlhodobý účinok procedúry (až 40 dní), dostupnosť, jednoduchosť realizácie (možné doma), lacná cena.

A ďalšie veľké plus - Veet teplý vosk prichádza v niekoľkých verziách: poháre, pruhy, kazety, takže je pohodlné použitie v každej oblasti tela: pod nosom - pruhované, pod pažami - náplň, na povrchu nôh - špachtľa rovnomerne rozdeľuje tenkú vrstvu vosku, a tak ďalej.

Doma alebo v kabíne

Prvý postup by mal byť vykonaný v kabíne, aj keď drahý, ale tam vás naučí správne používanie výrobku. Teplý vosk je dostupný v kazetách, granulách, nádobách, pásoch. Rovnako ako brikety, disky, filmy. Ale pre domácu procedúru je lepšie kúpiť súpravy Veet pozostávajúce z prúžkov (12), lopatiek a pohárov (250 ml), alebo iných - z valčekových kaziet (úzke - pre intímnu zónu a širokú - pre veľké plochy), ohrievač, pásy (12) , olejové utierky (4). Vosk akejkoľvek formy uvoľnenia úplne odstráni chĺpky akejkoľvek štruktúry a bude vyhovovať všetkým typom pleti.

Popis produktu

Klasické teplé vosky obsahujú iba prírodné zložky: sacharózu, vodu, glukózu. V zmesiach rôznych extraktov - broskyňa, jablko, malina, uhorka. Alebo extrakt z papáji, kivi, iní.

Sú rozpustné vo vode, voňavé, nasýtené prírodnými vitamínmi. Zvyšky kompozície je možné ľahko zmyť vodou. V niektorých voskoch sú prítomné éterické oleje, na odstránenie produktu sú potrebné olejové obrúsky. Na balení je výrobok rozpustný vo vode, alebo nie, takže si prečítajte aj malú tlač a požiadajte o pokyny.

Návod na použitie

Pri použití teplého voskového vosku na depiláciu je potrebné postupovať podľa pokynov v každom kroku. Je lepšie vyskúšať postup na povrchu nôh, naučiť sa rýchlejšie a nie tak bolestivo, ak sa vyskytne chyba.

Pravidlá pre vedenie depilácie zasadnutí pre každú formu výrobku sú rôzne, takže budeme zvažovať všetko na oplátku.

Voskové kazety

, V krabici nastavte valčekovú kazetu, papierové pásy, vykurovacie zariadenie.

 • Umiestnite kazetu do drážky zariadenia, zapnite ju.
 • Po 20 minútach zahrievania sa tenká vrstva rozloží v smere rastu vlasov.
 • Na hornú stranu položte suchú papierovú obrúsku, pevne v rovnakom smere a nie proti rastu.
 • Nechajte voľný pásik, aby ste ho mohli vziať pri odstraňovaní.
 • Odtrhnite vložku proti smeru rastúcich vlasov.

Odstráňte zvyšky finančných prostriedkov s olejovými utierkami, kúpte sa, sprchujte, potom zvlhčite kozmetickým olejom, krémom na ochranu pokožky pred podráždením.

Lemovky: cena a kvalita v jednom výrobku

Ako používať?

 • Teplý medzi dlaňami (jemne trieť), starostlivo oddeliť jeden od druhého. Pevne pripevnite k oblasti vlasov, vyhladzujte smer ich rastu.
 • Rýchlo vytiahnite, zatiaľ čo musíte tlačiť kožu na telo rukami tak, aby bola menej bolestivá.

Každý prúžok nie je určený na jednorazové použitie.

Nádoba voskového vosku

Je dôležité, aby medzi voskovú vrstvu a kožu neklesla jedna kvapka vody. To platí aj pre prípravu vosku v nádobe, pretože sa často zahrieva vo vodnom kúpeli. Ak je mikrovlnná rúra doma, proces ohrevu sa zrýchli, čo je veľmi dobré.

Etapy aplikácie na kolenách nôh.

 • Odstráňte fóliu z nádoby, teplo.
 • Zmes premiešajte, potom použite čepeľ zo súpravy s funkciou stanovenia teploty na kontrolu počtu stupňov. Akonáhle indikátor NO, označujúci, že je príliš horúci, zmizne, môžete začať reláciu depilácie.
 • Vezmite obsah špachtle do ruky, aby ste držali stranu nálepky Veet.
 • Naneste vosk ako špachtľu na pokožku nasledujúcimi spôsobmi: na nohy - s konkávnou časťou lopatky, podpazušia - so zaoblenou oblasťou pod nosom so šikmou stranou. Pre bikiny sa používa plochá časť.
 • Prostriedky na distribúciu tenkej rovnomernej vrstvy, smer zodpovedá rastu vlasov.
 • Obal s tkaninovým pásom, ktorý je o niečo väčší ako šírka.
 • Hladká tkanina pevne a ostro odtrhnite v opačnom smere od rastu vlasov.

Nevyťahujte z pokožky, je nutné ju odstrániť paralelne, držiac ju.

kontraindikácie

Nemôžete sa zapojiť do depilácie s kŕčovými ochoreniami, kožnými ochoreniami, krtkami, poškodením kože. Hlavnou kontraindikáciou je diabetes, v lieku je veľa cukru.

Akonáhle sa naučíte, ako bezbolestne robiť depiláciu nôh a rúk, môžete pristúpiť k liečbe citlivejších oblastí tela. Zručnosť príde so skúsenosťami, neponáhľajte sa, aby ste boli veľmi bolestiví. Warm Veet vosk eliminuje nežiaduce "štetiny" na mesiac alebo viac, nezničuje bunky kože, postupy sú jednoduché na výkon, a náklady na výrobok je nízka.

Depilačný vosk by mal byť čo najbezpečnejší.

Oveľa lepšie, ale prečítajte si recenzie:

 • Elena má 30 rokov. V dôsledku toho sa chlpy oholili, v dôsledku toho sa dokonca obočie stalo ako Brežnev. Akonáhle som si kúpil Veet teplý vosk, zabudol som na problémy. Každý mesiac mačkám každé možné miesto, okrem spodných bikín. Tam sa ukladajú pásky. Žiadne nepríjemné pocity.
 • Inga má 56 rokov. Odišiel do dôchodku, ale pracujem ako inštruktor v bazéne, takže depilácia je nevyhnutná. Veet teplý vosk je najviac zdravie-priateľské odstránenie chĺpkov možnosť.
 • Svetlana má 25 rokov. Tour operátor. V stredisku Turecka nie je čo robiť, bez vlastného depilácie, smejú sa aj domorodci a turisti. Beriem si so sebou pruhy teplého voskového vosku, keď som jesť viac ako dva týždne, nemilosrdne odstraňujem všetky najmenšie chĺpky, koža vyzerá dokonale, čo je to, čo chcete.

Loading...