27 Nový rok účesy pre každý vkus

Chcete sa odlíšiť na novoročnej párty? Potom potrebujete len zaujímavý účes! Keď inde si môžete dovoliť odvážne, niekedy nečakané obrázky, ak nie v novom roku! A vybrali sme pre vás niekoľko nápadov, ktoré si môžete vyskúšať sami.

Ozdobte sa ako rybie kosti

Kto povedal, že by mal byť vyzdobený len symbol Nového roka? Použite túto myšlienku a stelesnite ju, ak chcete zažiariť celú dovolenku. A napriek tomu, pod vianočnými stromčekmi, je zvykom skladať darčeky ...

Make retro účes s legrační okraj

Nie je pripravený na experimenty, ale niekedy budete chcieť klebetiť? Potom je tento účes pre vás! Make retro vlny, oprava s lakom, a dať na zaujímavý rámček na vrchole.

Vianočný účes pre krátke vlasy

Nie je dostatočne dlhá, aby ste zobrazili niečo originálne? Nezúfajte, spravte si veniec z vianočných stromčekových vetvičiek, takže si určite zaistíte novoročnú náladu a sviežu hlavu ráno.

Arm sa s vianočnými hračkami

Prečo nie? Zaujímavé riešenie pre nový rok účes! Nie je nutné úplne visieť s hračkami, niekedy je dosť náznak.

Predstierať snehú dievčinu

Nie je dosť fantázie alebo času vybudovať niečo zaujímavé na vašej hlave? Vybavte sa skúsenosťami svojich predkov, stačí len narovnať kučery alebo ich uviazať, aby ste mohli vystúpiť na párty. Nezabudnite, budete potrebovať pomoc Santa Clausa, aby ste mohli poraziť mnohých fanúšikov!

Ozdobte sa kvetmi

Či už účes na hlave môže byť, kvety budú vždy témou, najmä na Silvestra.

Zaujímavé riešenia pre účesy na Nový rok: obraz Snežnej kráľovnej

Studené, šľachtické, majestátne ... Skúste na tomto obrázku na sebe, len nezabudnite ukázať, že vaše srdce je teplejšie!

Zapamätajte si pásky a obväzy

Vkladajte stuhy do vlasov, kravatu vreckovku okolo hlavy, ozdobte si kučery s krásnymi tkaninami - toľko možností a nie unca zodpovednosti! V Novom roku je dôležité byť originálny a svetlý, preto použite „povolenie“ zhora.

Ponorte sa do detstva

Pamätáte si, ako málo ste sa pokúšali na mama perle, balili ste ich zhora dole? Máte na to veľký dôvod pamätať! Weave korálky alebo reťaze do copánky, pripojiť na voľné vlasy, robiť to, čo vaše srdce túži!

Zaujímavé riešenia pre účesy na nový rok: Noste korunu

Nezabudnite? Ste kráľovná! Dobre, v poriadku, princezná, aspoň.

Pridať kreatívu

A čerpať z srsti jeleňa, dôležitý prvok nového roka! Alebo urobte opičie uši, hlavný symbol budúceho roka vám bude vďačný.

Loading...