16 účesov, ktoré tieto filmy slávny!

Povedzme, že niektoré účesy z filmov narazia do pamäte viac ako samotný dej? Niekedy sa film odkladá v podvedomí len vďaka živým obrazom postáv a film s veľkým dejom sa stáva zaujímavejším, ak má hlavná postava na hlave niečo pamätné. Rozhodli sme sa zbierať účesy z filmov, na ktoré nikdy nezabudneme!

"Raňajky v Tiffany"

Hairstyle, ktorý sa stal klasikou, po vydaní filmu - obvyklým cockleshell. Atmosféra elegancie a luxusu je plne vyjadrená v obraze Audrey Hepburn. A nie každý sa môže pochváliť tým, že sledoval tento film, každý pozná účes hlavnej postavy!

Účesy z filmov: "Horúčka sobotňajšej noci"

Muzikál, ktorý sa vďaka legende Johna Travoltu stal legendou. A jeho účes sa snažil kopírovať mladých mužov 70. rokov v marnom pokuse zopakovať úspech hlavnej postavy.

"Grease"

Ó, koľko briolínu sme si kúpili po vydaní tohto filmu! A teraz sú tam modernejšie spôsoby účesu vlasov, mnohí muži sa snažia kopírovať vlasy hlavnej postavy. A my to nevadí!

"Pulp Fiction"

Vlasy hrdinky Umy Thurmanovej nie sú vôbec nové, ale v jej vystúpení sa námestie s ofinou stalo kultom. Jasný a odvážny obraz pevne sedel v našom podvedomí, súhlasíte? A potom, čo bol film prepustený, kaderníci z celej krajiny počuli len jednu frázu: „Páči sa mi v Pulp Fiction!“.

Účesy z filmov: "5. element"

Tento film je nezvyčajne veľkorysý so živými obrazmi, počnúc Lillovými "mrkvovými" vlasmi, končiac hlavnými darebákovými vlasmi. Čo môžem povedať, dokonca aj Bruce Willis dostal nejaké vlasy v tomto filme! A pamätáme si, že každý hrdina má hlavu vlasov "5 prvkov", ktorá sa mimochodom stala nomináciou vďaka účesu Mila Jovovichovej.

"Crybaby"

Kultový film priniesol Johnnymu Deppovi dlho očakávanú slávu. Kto vie, pamätali by sme si tento muzikál, keby to nebolo pre účesy? A nevybrali ste rany tak, že potom nebolo možné ju položiť a snažiť sa byť ako Wanda? Tento obrázok je teraz relevantný a iné celebrity sa z času na čas pokúšajú kopírovať hlavné postavy.

"Hladové hry"

Dokonca aj oponenti moderného eposu poznajú Effie Bryak! A ako inak, je možné prejsť takýmito jasnými obrazmi?

Účesy z filmov: "Star Wars"

Účes princeznej Leie sa stal predmetom tajných fantázií celej generácie mužov. Nezaväzujeme sa posudzovať, ako sa im páčili dve rolované bagely, ale tento obraz opakujú mnohé dievčatá už mnoho rokov, dokonca aj tí, ktorí tento film nikdy nevideli!

"101 dalmatíncov"

Vlasy Kruelly nielenže urobili film jasnejším, ale tiež premenili myšlienky na farbenie vlasov. Aj keď oneskorene, ale táto technika priniesla svetu veľa "dvojfarebných" dievčat. Menej odvážni ľudia sa snažia „odtrhnúť“ a zopakovať bláznivý obraz počas Halloweenu.

"Veľká Gatsby"

Veľkolepý štylizovaný film nám pripomínal, aké nádherné účesy boli v 20. rokoch! A nech kritici oslavujú hru Leonarda di Caprio, budeme si pamätať "Veľký Gatsby", pretože dych berúce styling hrdiniek.

Účesy z filmov: "Amelie"

Krátke, mierne neopatrné námestie s treskom miloval veľa dievčat. Dlhý účes hlavného hrdinu bol číslo 1 vo všetkých salónoch v krajine. Absolútny úspech!

"Hairspray"

Prípadné účesy ich filmu John Travolta môžu konkurovať samotnému sprisahaniu. Nádherné obrázky, premyslený štýl - na to určite nezabudneme!

 

 

"Vek Adalína"

Kladenie hlavnej postavy vás otvorí ústa s obdivom! A nech nám svet kina dá nové majstrovské diela, na tento film sotva zabúdame len kvôli obrazom Blake Lively.

 

Účesy z filmov: Preč s vetrom

Film, ktorý je už viac ako sedem desaťročí, stále zostáva v našej pamäti. Kto vie, možno celá vec vo vlasoch Vivien Leigh?

"Pán prsteňov"

Nechajte trilogy fanúšikovia rozhorčene, ale bez nádherných hrdinov účesy by bol film úplne iný!

"Nožnice Edwarda"

Divoké nadšenie na vlasy Johnnyho Deppa inšpirovalo celú generáciu emo! Je nemožné zabudnúť!

 

Loading...