Selena Gomez: 12 účesov, ktoré chcem zopakovať

Selena Gomez zriedka potláča fanúšikov novými účesmi. Ale jej povolanie a povolanie ju vždy robia vyzerajú dokonale, takže účesy Seleny Gomezovej, aj keď sa objavujú len zriedka, sú hodné imitácie. A zvyšok pozoruje zmeny a aktívne ich diskutuje. Napríklad, Selena Gomez kedysi rozhodla, aby sa sama ranu, a to len vyhral jej vzhľad. Dievča sa nezastavilo pri pokusoch.
Zvážte dvanásť účesov, ktoré zdobia mladú speváčku a herečku.

Bezchybné a luxusné vlasy Seleny Gomez

Účesy Selena Gomez v roku 2018

 • Viacvrstvový strih.

Selena bola mladá a nosila "roztrhaný" účes, pripomínajúci obraz mladistvého rebela. Tento účes bol mladá dievčina a bol celkom primeraný veku.

 • Rany: dlhé a hrubé.

Bolo to už v roku 2008, spevák nosil tmavé vlasy na plecia. Bangs v tej dobe bol v móde. Selena Gomez tiež odrezal rany. Vybrala si hrubú formu, ktorá mu spadne do očí. Selena Gomez s ofinou vyzerala veľmi sviežo a zaujímavo.

 • Nízky asymetrický lúč.
Vlasy pokrývajúce krk a dlhé rany - módny trend svojej doby

V tom istom roku spevák urobil krásny štýl na hlave - asymetrický zväzok, voľné pramene vytvorili romantický a jemný obraz. Účes bol harmonizovaný s šaty v romantickom štýle, v ktorom vstúpila do červeného koberca ceny ALMA.

Ako si vlasy s rany a dlhé vlasy

 • Bob-bob.

Na charitatívnom karnevale v Los Angeles bola Selena ohromená, objavila sa s novým účesom kare-bob. Selena Gomez s krátkymi vlasmi (čo je naozaj krátke vlasy pre ňu) vyzeral veľmi sladký a nežný.

 • Caret a kadere
Scéna obraz s kučeravými dlhé kučery a tkané fialové pramene

Ako plynul čas, vlasový priemysel a účes speváka sa zmenili na námestie. Jej priateľka položila vo forme vĺn a vyzerala krásna a ženská.

 • Kos.

Keď sú Selena vlasy ešte väčšie, spevák bol schopný zapletať si cop. Vrcholom tohto účesu je, že dievča dalo pekný prámik na jednej strane, ktorý jej dal zvláštne čaro a šarm.

 • Dokonale hladké a rovné vlasy.

Priama a hladká srsť speváka ju urobila trochu dospelejšou a vážnejšou, ale veľmi zdobenou. Po boku sa dievčenské vlasy objavili v celej svojej kráse.

Vlasy položené na boku môžu zdôrazniť stav ich majiteľa

Starostlivosť o Hollywood kadere

V roku 2011 sa spevák objavil s retro štýlom: krásne usporiadané Hollywood kudrlinky. Dodala mladej dievčine eleganciu a sofistikovanosť. Napriek tomu, že tento účes pridáva vek, nemá vplyv na vzhľad speváka: dievča vyzeralo nádherne a jej obraz je hodný imitácie.

 • Modrá čerešňa.

Nie pre nič za nič, až do tohto bodu, nič nebolo spomenuté o farbu vlasov Selena Gomez: ona bola vždy venovaná tmavej farbe až do ... 2012. A potom sa rozhodla priniesť do svojho obrazu chuť a použiť modré šaty.

Silný a luxusný prameň dopĺňa vrchol make-upu

Táto bohatá farba bola v súlade s jej čiernymi vlasmi, ale spevák tak krátko prešiel, vracajúc sa do svojho tmavého tieňa.

 • Spit Amazoniek.

Ďalší experiment - Selena Gomez robí vysoký cop, začínajúc od koruny, podobný tomu, ktorý nosia Amazonky. Aj keď tento štýl vyzerá trochu bojovne, spevák vyzeral ženský a očarujúci. Tento účes zvýraznil krásne rysy dievčatá.

Aká farba je vhodná na krátke a rovné vlasy

 • Nízky chvost.

Oblek na nohavice, dokonale hladké vlasy, rozdelené na delenie a zviazané v nízkom chvoste - a obraz prísnej obchodnej dámy je pripravený.

 • Sloppy kučery.

S voľnými vlasmi a neopatrnými kaderami vyzerá herečka len očarujúco.

Účesy Selena Gomez sú príkladom štýlu a bezchybného vkusu. Preto by dievčatá mali vziať na vedomie, styling spevák.

Loading...