3 tipy, ako urýchliť hojenie obočia po tetovaní

V dejinách ľudstva nebolo také obdobie, keď by sa ženy nepokúšali starať sa o seba a vyzerali lepšie. Na dosiahnutie tohto cieľa sa vynárajú nové a nové prostriedky, z ktorých niektoré sú tetovaním obočia metódou vlasov. Táto metóda umožňuje nielen zmeniť vzhľad, ale tiež výrazne znížiť čas strávený na make-up každý deň.

Obočie tetovanie vám umožní minúť menej na make-up

Trvalý make-up: metóda vlasového tetovania obočia

Trvalý make-up tohto štýlu umožňuje umývať bez problémov, osprchovať sa a dokonca ísť do bazéna - tento make-up sa koná na každom z uvedených účinkov na to. Farba nebude prúdiť a nebude pokaziť vzhľad, ako sa to môže stať v iných variantoch.

Trvalý make-up sa nevymyje vodou.

Ktoré tetovanie vydrží dlhšie: informácie založené na spätnej väzbe od žien

Na otázku si musíte zapamätať, že permanentný make-up sa aplikuje na tvár nasledujúcimi spôsobmi:

 1. Vlasová metóda;
 2. Opradenie na tvári;
 3. Kombinácia predchádzajúcich dvoch.
Existuje niekoľko typov permanentného make-upu.

Pri výbere typu aplikácie je potrebné si uvedomiť, že nie sú zvolené podľa času, ktorý majú, ale podľa cieľa, ktorý chcete dosiahnuť. Prvá možnosť zahŕňa kreslenie kontúry vlasov pozdĺžne, simuluje prirodzenosť. Túto možnosť si vyberajú tí, ktorí chcú drasticky zmeniť tvar, farbu a vzhľad obočia. Okrem toho, ak máte prirodzené obočie vzácne a škaredé, potom táto možnosť je najvhodnejšie. Pomocou tejto metódy sa dievča bude môcť úplne zmeniť, ako línia obočia a veľkosť.

Postup tetovania obočia

Technika feathering - výsledok pred a po: stojí za to robiť?

Ďalšou metódou je opradenie, čo znamená prekrytie na tvári pevných línií čiernej farby, navonok tento vzhľad pripomína vytiahnuté obočie, nevyzerá ani ako tetovanie. Trvalý make-up obočia tohto typu udržuje dlhú dobu a dáva vlasom objem. Keď sa robí perie, je možné dosiahnuť efekt veľkých a zvlnených hrán, aj keď prírodou sú vaše vlasy riedke a škaredé. Navonok, zdá sa, že žena mierne držala kozmetickú ceruzku. Ak zovšeobecníte termín, ktorý udržuje takúto permanentnú líčenie, potom dostanete 5 rokov.

Je rozumné vykonávať farbenie hennou?

Koľko make-upov obočia môže byť ovplyvnených takými charakteristickými faktormi:

 • Najprv pleť. Na suchý typ, tetovanie drží lepšie, pretože koža vníma tetovanie ľahšie. S mastnou pokožkou to nebude fungovať;

  Trvalý make-up trvá v priemere 5 rokov

 • Záleží na klientskom veku. Mladé dievča bude mať tetovanie lepšie ako žena vo veku;
 • Farebný pigment. Na odolnosť tetovanie ovplyvňuje kvalitu farby, farby. Tmavá farba trvá dlhšie ako svetlá farba;
 • Životné podmienky osoby. Život v horúcich krajinách a pravidelné vystavenie slnku stimuluje vyhorenie farieb;

  Horúce podnebie spúšťa rýchle vyhorenie.

 • Prírodné vlastnosti tela, zvýšený metabolizmus alebo regenerácia. Rôzne časy regenerácie kože u ľudí ovplyvňujú absorpciu atramentu;
 • Kreslenie jednotlivých chlpov vyžaduje opravu aspoň raz ročne. Perovanie trvá o niečo dlhšie, ale v skutočnosti je rozdiel zanedbateľný a viac peňazí nedáva zmysel.
Oprava by sa mala vykonať raz ročne.

Udalosti na predĺženie života tetovanie: tipy tetovanie majster

Látky, ktoré sa používajú na tetovanie majú smutnú vlastnosť vyblednutia na slnku, také farbivo.

Zároveň je potrebné vziať do úvahy, že z chemického hľadiska je každá jednotlivá farba kombináciou niekoľkých ďalších, z hľadiska odporu sú červená a sivá pred ostatnými.

Ak sa farba vyhorí, postup zopakujte.

Odtieň na slnku, odtieň sa postupne mení, z čierneho vyniká červený a sivý odtieň, ten, ktorý sa ukáže byť odolnejší. Trvalé tetovanie obočia drží veľa, ale tak, že trvá ešte viac sledovať a starostlivosť o tetovanie.

Trvalý make-up potrebuje starostlivosť

Aby ste vám uľahčili pár jednoduchých pravidiel, ktoré predĺžia životnosť tetovania:

 • Nezostávajte dlho na slnku, zakryte obočie klobúkom;
 • Keď idete do solária, aplikujte na tvár ochranný krém, ktorý vám pomôže zachrániť tetovanie na dlhú dobu;
 • Vyberte si svoj make-up múdro, použite ten, ktorý potrebujete pre starostlivosť o tvár a pleť;
 • Niektoré pleťové a pleťové krémy majú bieliaci účinok, vyhnite sa tomu;

  Vyhnite sa bieliacim krémom.

 • Nepoužívajte peeling na tvár, pretože to zhoršuje stav tetovania;

Primeraná a včasná starostlivosť zabezpečí dlhodobý účinok sviežosti tetovania, čas na tetovanie obočia trvá 10 rokov, s náležitou starostlivosťou.

Obdobie, počas ktorého budete musieť urobiť laserovú korekciu znova

Účinok priemerné tetovanie trvá 3-4 roky, ak vám záleží, potom o niečo dlhšie. Už sme hovorili o faktoroch, ktoré dávajú tetovanie do nebezpečenstva, a tým, že robí správne tetovanie a starostlivosť o pleť vedľa neho, môžeme udržať tetovanie čerstvé na dlhšie časové obdobie. Ak tak neurobíte, potom rýchlo vybledne a bude vyzerať hrozne. A potom už nič nebude schopné vrátiť sa k predchádzajúcemu pohľadu - budete musieť urobiť opravu.

Pred zákrokom sa poraďte s odborníkom

Postup v kabíne - vysoká kvalita za jeden deň za nízku cenu.

Niektorí tetovací umelci hovoria, že je vhodné vykonať opravu každých pár rokov, ale to je na vás. Ak sa vzhľad nezmenil, potom nie je potrebné míňať peniaze. Ak ste urobili čiastočné kreslenie vlasov, potom bude určite musieť vykonať opravu každý rok. Ak máte tetovanie klasickej verzie a máte asi 25 rokov, potom každé dva až tri roky bude stačiť korekcia.

Viacfarebné obočie

Tam je tiež typ dievčat, ktoré milujú experimenty, takže pre nich rovnaké obočie po dobu 3-4 rokov je nezmysel. Zmena módy, meniace sa preferencie a túžby, aby ľudia uchýliť k použitiu iných typov tetovanie. Pomocou nich je možné meniť tvar, farbu a zakrivenie hrán. Ale urobiť takéto zmeny často nestojí za to.

Starostlivosť o obočie - je možné odstrániť kôru?

Je potrebné sa starať o vytetované obočie, akonáhle ich urobíte - v prvých dňoch aplikácie. Tak bude možné vyrovnať účinky vystavenia pokožke, piercingu a injekcii farby. V prvom rade dávajte pozor, aby po ukončení vstrekovania farbiva bola koža zranená, bolo pozorované sčervenanie.

Správne urobené tetovanie zmení váš vzhľad.

Potom sa tu vytvorí kôra sušenej krvi a nedá sa vôbec dotknúť a roztrhať. Pre ňu musíte nasledovať, namazať špeciálny krém, ktorý urýchli hojenie tetovania. Pred odchodom z domu pred liečením nezabudnite použiť ochranné prostriedky.

Loading...