Hlavné dôvody neúspešného tetovania očných viečok, pier a obočia: tajomstvo majstra

Rozhodnúť sa napraviť vzhľad pomocou permanentného make-upu je veľmi dôležité dôverovať dobrému pánovi pevnou rukou, moderným vybavením a dobrými umeleckými schopnosťami. Potrebujete vidieť prácu pána, prečítajte si recenzie. Ale aj v prípade, že tieto prípravky nespasili vás a mali ste zlé obočie alebo pery tetovanie, nezúfajte. Neexistujú žiadne beznádejné situácie, v profesionálnych salónoch vám môže pomôcť a vykonať opravy. To určite nie je jednoduchý postup, môže priniesť nie celkom očakávané výsledky. Aby ste sa nestali obeťou nešťastného majstra, a potom, čo pacient na opravu tetovania, musíte poznať hlavné rizikové body konania. Potom sa im môžete vyhnúť.

Tattoo nie vždy funguje a musíte vedieť, čo máte robiť po neúspešnom pokuse

Čo je to permanentný make-up?

Denná aplikácia kozmetiky si vyžaduje veľa času a úsilia. Ak si klient nemôže dovoliť stráviť čas na make-up každé ráno namiesto toho, aby spal na pol hodiny navyše, je pripravený na postup permanentného make-upu.

Keď sa obrátime na salón krásy, klient požiada o tónovanie obočia alebo očných viečok, aby sa pigment niekoľko mesiacov nevymyl. V tomto prípade, tetovanie majster vstrekuje farbu pod kožu, sraziť určitý vzor. Napríklad šípky na očiach, kontúry pier alebo obočie, keď je obočie líni, je riedke alebo má nepravidelný tvar, uchýli sa k permanentnému make-upu. Alebo sú pery prirodzene úzke a tenké a klient ich chce urobiť plnšími, aby im poskytol správny tvar. Baletní tanečníci alebo plavci sú náchylní k tetovaniu. Ich profesia vyžaduje, aby vyzerala dobre, pretože musíte hovoriť verejne. Bežná kozmetika však nemôže odolať neustálemu kontaktu s vodou alebo rozmazaniu v dôsledku nadmerného potenia. Preto sa mnohé dámy rozhodnú mať tetovanie, aby zdôraznili svoju prirodzenú krásu.

Prečo sa vyskytujú problémy, keď vlasy tetovanie?

Ak chcete pochopiť, ako zlé obočie, pery alebo očné viečka vyzerajú, pozrite sa na fotografiu. V každom prípade je krásny make-up z nešťastného oddelený hrubými chybami pána. Sú odlišné, niektoré dôvody ovplyvňujú ich vzhľad. Ale najčastejšie - to je neprofesionalizmus. Ak chcete opraviť neúspešné tetovanie, najprv zistite príčinu chyby v kabíne a potom určte spôsob jej opravy.

Chyby sprievodcov a ich príčiny

Pred odchodom do obchodu s tetovaním si určite prečítajte recenzie majstrov. Ak to nie je možné, pozrite sa na fotografie práce špecialistu na mieste. Nedôverujte pánovi v slove, a ešte viac tak nesedíte na stoličke bez toho, aby ste sa vôbec pýtali na úroveň profesionality, skúseností v tejto oblasti, kvality pigmentu a modernosti vybavenia. Neskúsený špecialista urobí klienta neúspešným tetovaním pre viečka, obočie, vezme si peniaze na zákrok. A klient nemusí okamžite pochopiť, že vôbec nemá rád výsledok konania. Ale bude príliš neskoro, pretože farba už bola podaná pod kožu a bude tam niekoľko mesiacov alebo dokonca rokov.

Hlavné príčiny zlyhaní sú nasledovné:

 • nedostatok profesionality špecialistu;
 • porušenie odporúčaní správania počas obdobia obnovy;
 • kontraindikácie.

Ako pochopiť, že tetovanie obočie je zlé?

Po zákroku si pozorne prečítajte výsledok práce.

Po vizuálnej kontrole klient zistí, že obočie vyzerá neprirodzene. Niečo v nich nie je v poriadku. Pri konzultácii v inom salóne môže špecialista určiť dôvody takejto neprirodzenosti:

 1. farba farby bola zvolená nesprávne, nezodpovedá prirodzenému odtieňu vlasov alebo pokožky, preto silne vyniká oproti ich pozadiu;
 2. realizačná technológia je rozbitá, takže chĺpky vypadávajú;
 3. tvar obočia pripomína oblúk, niť alebo širokú cestu;
 4. dizajn obočia vyzerá neprirodzene, podobá sa tieňovaniu alebo v plných farbách;
 5. úplná asymetria.

Tip: niektoré z týchto dôvodov môžete vidieť hneď po použití permanentného make-upu. Preto, po postup nespěchať odísť, starostlivo zvážiť prácu sprievodcu.

Vizuálne príznaky zlej kvality pier tetovania

Korekcia neúspešného tetovania pier je možná pomocou korekcie tvaru pier a farebného pigmentu. Tetovanie je kontúrované alebo kontinuálne. V závislosti od toho môžu byť vizuálne identifikované nasledujúce nezrovnalosti:

 • líčenie make-upu príliš ďaleko za pery;
 • hranica obrysu je príliš ostrá a jasná, príliš odlišná od prirodzenej farby pier;
 • nesprávne zvolený obrys s dôrazom na defekty pier;
 • zmena hlavného pigmentu po období zotavenia;
 • asymetrického tvaru.

Trvalé očné viečko (oko)

Krása storočia je zvýraznená šípkami. Prichádzajú v rôznych tvaroch. Pri aplikácii sa používa čierny alebo farebný pigment. Zároveň môže byť neodborná práca identifikovaná podľa nasledujúcich kritérií:

 • zrejmá asymetria šípok na ľavom a pravom oku;
 • čiara nie je ťahaná pozdĺž hranice storočia, má nezrovnalosti, je prerušená
 • čiary sú príliš hrubé, dávajú vzhľad ťažkosti;
 • príliš dlhé alebo hrubé kontúry;
 • zmena farby v priebehu niekoľkých dní po zákroku;
 • nesúlad nárokovanej formy šípok.
Vyberte si osvedčeného sprievodcu

Ako opraviť a maskovať chyby neúspešného tetovania?

Najdôležitejšou otázkou pre pacientov po nekvalitných postupoch je „môžete opraviť zlý make-up?“. Je to možné, ale 100% výsledok nie je zaručený. Pre korekciu by si mal vybrať najskúsenejší a najúspešnejší majster. V opačnom prípade sa práca nebude robiť na chybách, ale na zvyšovaní chýb na úroveň šokov na niekoľko rokov.

Aby sa odstránili účinky neúspešného postupu, pigment sa odstráni laserom. Tento postup trvá určitý čas. Pigment nie je možné úplne odstrániť naraz. A keďže laserová korekcia poškodzuje pokožku, interval medzi manipuláciami musí byť najmenej tri týždne.

Loading...