Keratín coiffeur - kompletný revízny prostriedok

Keratínové rovnanie vlasov je dobre známou technikou, ktorá vám umožní, aby vlasy boli rovné a udržali si ich dlhú dobu. Článok bude podrobne opisovať produkty na vyrovnávanie vlasov Dikson Coiffeur Keratin, jeho účinnosť a vlastnosti.

Princíp činnosti

Dikson Coiffeur je brazílska značka, ktorá vytvára profesionálnu prémiovú kozmetiku. V arzenáli existuje mnoho nástrojov s keratínom na obnovu a narovnanie vlasov.

Napriek tomu, aký typ vlasov má klient, postup rovnanie kučier s pomocou Coiffer je vhodný pre každého (svetlo, tmavé, farbené alebo kučeravé).

Keratín sa používa ako usmerňovač, ktorý sa získava z vlny oviec žijúcich na Novom Zélande, ktorý je sám o sebe veľkou rezervou. V tomto prípade žiadne zo zvierat netrpí, ich vlasy sú odrezané príchodom jari, keď sú sami šťastní, že sa ho zbavia.

Vplyv techniky s náležitou starostlivosťou sa udržiava od 16 dní do 8 mesiacov v závislosti od použitého produktu.

Charakteristiky zloženia a štádií postupu

Zloženie kozmetiky Coiffer obsahuje len vybrané zložky.na báze výťažkov, nálevov a éterických olejov z kvetov a rastlín, špeciálne dodaných zo všetkých kontinentov.

Hlavnou zložkou je keratín (proteín).obsahujúce veľké množstvo cystínu, ako aj aminokyseliny (zodpovedné za stav vlasov a nechtov). Jedinečné látky, ktoré sú najefektívnejšie a najbezpečnejšie na použitie.

Varovanie! Keratín Coiffeur je komplex účinných prípravkov a najnovších technológií, ktoré umožňujú každému dievčaťu vždy vyzerať skvele!

Postup v kabíne

Stupne vyrovnávania keratínu v kabíne:

 1. Očista. Po prvé, majster s pomocou šampónu (pre intenzívne čistenie) umýva hlavu klienta. V tomto prípade sa vlasy zbavia tuku, nečistôt, prachu a stylingových produktov. Takto sa kučery stávajú najpripravenejšími na vplyv molekúl keratínu.
 2. Starostlivosti. Vo vzdialenosti 1 cm od koreňa vlasov sa aplikuje rovnomerná vrstva keratínovej zložky, ktorá sa vyberie individuálne pre každú z nich. Zmes sa nevymyje vodou, ale vysuší sa sušičom vlasov pomocou masívnej kefy.
 3. Rovnanie. Toto je hlavná fáza, keď majster použije klasické "železo" na zarovnanie. Teplota vykurovania 230ºС. Vďaka ochranným vlastnostiam keratínu nie sú dobre impregnované vlasy vystavené teplu. Keď k tomu dôjde, priame narovnanie kučier.
 4. Dôkladné vymytie lieku.
 5. Sušenie. Po manipulácii sa narovnané kučery sušia profesionálnym sušičom vlasov.

Výsledkom je, že klient má krásne, zdravé a rovné kučery.

Narovnávanie vlasov doma

Dievčatá chcú vyzerať dobre a majú luxusné kadere, ale nie každý má na to dosť peňazí. Pravidelné návštevy salónov krásy nie sú lacné, takže niekedy krásna polovica spoločnosti prichádza s rôznymi technikami na zlepšenie ich vzhľadu v domácnosti.

Keratin vlasy obnovenie postup doma je riskantné a nebezpečné, preto pri jeho realizácii je potrebné pozorovať presnú postupnosť:

 • dôkladne umyte vlasy šampónom, ktorý sa dodáva so súpravou;
 • suché kučery (použite len uterák);
 • po celej dĺžke upravte roztokom keratínu a vysušte studeným vzduchom;
 • na konci, musíte oddeliť všetky pramene a pomocou klasickej "žehlenie" chodiť po celej hlave.

Dôležité pamätať že každá časť kučier má 4-5 narovnaní.

Pred a po obrázkoch

Účinok použitia

Priame kučery možno vidieť po prvom postupe a frekvencia opakovaní každého klienta je iná, všetko závisí od štruktúry kučier. Čím dlhšie trvajú, tým menej je potrebné postup uplatňovať.

Po prvom vyrovnaní je potrebné sledovať stav vlasov. Keď účinok rovnomernosti zmizne, potom sa môžete začať pripravovať na re-postup. Zvyčajne majstri odporúčajú robiť opakovanie po 4-6 týždňoch.

Varovanie! Vyrovnávanie keratínu sa odporúča v špecializovaných predajniach so skúsenými odborníkmi. Vo vetranej miestnosti s odsávačom, ktorý visí nad ošetrovacím kreslom.

Starostlivosť o vlasy po zákroku

Po ukončení postupu sa odporúča dodržiavať niektoré odporúčania pre starostlivosť o kučery:

 • prvé 2-3 dni sa nedajú upchať vlasy a zbierať ich do chvosta;
 • používajte produkty na úpravu vlasov a umyte si vlasy;
 • Neodstraňujte kučery dva týždne po manipulácii (najlepšie pred zákrokom).

Kontraindikácie postupu

Napriek minimálnemu poškodeniu pri narovnaní keratínu kučery existujú aj kontraindikácie jeho použitia. Postup sa neodporúča:

 • tehotné ženy;
 • dojčiace matky;
 • ľudia trpiaci stratou vlasov a poškodení ich štruktúrou;
 • deti do 16 rokov;
 • trpia alergickými reakciami.

Priemerná cena v Rusku

Náklady na postup vyrovnávania keratínu v kabíne závisia od cenovej politiky, značky a kvality výrobku. Okrem toho, zásadnú úlohu zohráva dĺžka vlasov, ich stav u klienta. Vykonanie postupu doma bude zrejme ekonomickejším riešením, avšak nedostanete žiadne záruky ako v prípade profesionála.

Cena rovnanie profesionálny nástroj v salóne bude od 4 do 8 tisíc rubľov, a nákup kit pre domáce použitie bude stáť 1700-2000 rubľov pre sondu (3 x 100 ml) a 12-14 tisíc rubľov pre normálny objem (3 * 1000 ml) ).

Výhody a nevýhody

Na rovnanie keratínu, oni hovoria veľa, a to ako pozitívne, a nie toľko, stojí za to poznať podrobne s každou stranou.

výhody:

 • živé a lesklé vlasy;
 • silné a silné;
 • minimálna expozícia aldehydom;
 • obnova poškodených a krehkých vlasov;
 • nepoškodzuje pokožku hlavy;
 • narovná všetky typy kučier.

nevýhody:

 • krátkodobo pôsobiaci keratín;
 • nepríjemný zápach;
 • niekedy trhanie vo fáze aplikácie kozmetického výrobku na kučery;

Z tohto dôvodu že vlasy po tepelnom ožarovaní zostali zdravé, musíme hľadať kvalifikovaných majstrov a kvalitných materiálov na vyrovnávanie keratínu.

Zarovnanie vlasov na hlave s keratínovou kozmetikou je veľmi komplikovaný postup. A ak sú tí, ktorí si to prajú zažiť pre seba, potom je lepšie vopred sa pripraviť a študovať metodiku podrobnejšie. Tým sa zabráni chybám pri výbere ochrannej látky a potom kučery nebudú trpieť po tepelnej expozícii.

Loading...