Články

Prečo si niektoré dievčatá zachovávajú svoj objem a hodvábnu štruktúru niekoľko dní, zatiaľ čo iné po niekoľkých hodinách po umytí vyzerajú ako lepkavé, neupravené cencúle? Je to všetko o jednotlivých vlastnostiach tvorby kožného mazu. Ak sa kučery stučnia príliš rýchlo, potom mazové žľazy fungujú v rozšírenom režime.

Čítajte Viac

Chcete sa stať červenou a sedieť na internete viac ako jeden deň a hľadať recenzie o rôznych farbách? Musím sa pozrieť na chemické farbivo, keď je prirodzený?! Tento článok je o henne. Henna je prášok z listov rastliny nazývanej Lawsonia (Lawsonia inermis L). Tento ker rastie v teplých krajinách, ako je India, Irán, Egypt, Afrika.

Čítajte Viac

Anna, 21, nám povie o jej zmenách účesu v rámci rubriky HAIR LIVE. Keď som sa rozhliadol okolo seba, zrazu som si uvedomil, že väčšina dievčat sa bojí, že sa s dĺžkou vydajú. Ale toto môže hrať do mojich rúk, pomyslel som si. Vzhľadom k tomu, že veľká časť ľudí je podobná vo svojich obrazoch, môžem vyniknúť.

Čítajte Viac

Móda pre rany sa neustále mení. V 90. rokoch kučeravé, účesy s objemnými a stočenými rany boli veľmi populárne, potom boli vytlačené účesmi s rovnými vlasmi, olízanými na boku. Dnes nie je možné s istotou povedať, či je móda tresky alebo nie. Preto, voľba, aby sa na vás. Ak ste ešte urobili tresk, a až potom si uvedomil, že to bolo úplne nepohodlné pre vás, alebo chcete zmeniť, úplne sa zbaviť, potom odstránenie tresku nebude ťažké.

Čítajte Viac

Nový rok sa blíži, čo znamená, že čas na matines detí oficiálne príde! Aký účes robia dievčatá, takže bola najkrajšia a najviac výnimočná? Vďaka Bohu, novoročné účesy pre dievčatá sú veľmi rozmanité a originálne, skúste, možno budete chcieť požičať si pár nápadov sami!

Čítajte Viac

Jar pre ženy je čas, kedy chcete zmeniť najviac. A mnohí majú teraz otázku: strihať alebo nie strihať vlasy? Pozrime sa na túto tému z filozofického hľadiska. Vynechávame banálne tvrdenia, že "dlhé vlasy sú ženské," že to je to, čo priťahuje mužov a tak ďalej.

Čítajte Viac

Predlžovanie vlasov umožňuje len pár hodín reinkarnovať sa z nezbedného dievčaťa s riedkym, chlapčenským účesom do jemnej dámy s hustými, dlhými kučerami. Ak si tiež myslíte, že použitie tohto postupu, chcú radikálne zmeniť obrázok alebo okúzliť chlapci z vášho prostredia, nebude to ublížiť dozvedieť sa o princípoch starostlivosti o vlasy po predlžovaní vlasov.

Čítajte Viac

Premýšľali ste niekedy o účese celebrít? Ale niekto na svojich hlavách vytvoril krásu, ktorú vždy obdivujete, niekedy sa pokúšate kopírovať (často bezvýsledne) a niekedy aj závisť. Kto sú títo ľudia, ktorí vždy zostávajú v tieni svojich vlastných výtvorov? Povieme vám všetko o nich, ale hneď urobíme rezerváciu, nedostanete vyhľadávanú adresu a súradnice týchto géniov (musíme to urobiť sami!

Čítajte Viac

Rachot kaderníckych nožníc, bzučiak na písacom stroji, kučery roztrúsené po podlahe, ktoré boli tvoje pred chvíľou. Ak vás tento obrázok zavedie do stavu predinfarktom, potom ste si istí, že ste vlastníkom závistivých vlasov, ktoré považujete za svoju hlavnú dekoráciu. Ale - prekvapenie! - v modernom svete, vyzývajúc tradičné základy v každej možnej oblasti života, sa to deje iným spôsobom.

Čítajte Viac

Dnes vám chcem pomôcť vybrať si účes pre leto rýchlo a jednoducho. Súdiac podľa vlastnej skúsenosti - niekedy hľadanie správneho účesu odoberie všetky voľné večery! Začnime! Letný účes číslo 1. "Milujem, keď vlasy vyzerajú elegantne, ale búrlivo" Váš účes - asymetrické predĺžené fazuľa. Možno je dnes najobľúbenejší účes všetkých celebrít.

Čítajte Viac

Pri výbere šampónu si pozorne prečítajte zloženie uvedené na štítku. Škodlivé prísady v šampónoch sú dnes bežnou vecou, ​​preto je dôležité presne vedieť, aké škodlivé zložky v šampónoch a iných kozmetických prípravkoch spôsobujú poškodenie nielen vlasov, ale aj celého tela. Kozmetika sa stala neoddeliteľnou súčasťou moderného života.

Čítajte Viac

Lúpanie vlasov je komplex kozmetických procedúr, ktorých hlavným cieľom je čistenie povrchu pokožky hlavy. Počas tohto postupu sa odstráni vrchná vrstva odumretých buniek, spoľahlivo sa zničia aj mastné kyseliny, ktoré sa nahromadili na povrchu vlasov. Vďaka odlupovaniu vlasov dochádza k výraznému zlepšeniu vzhľadu a stavu vlasov, kŕmenie, zvlhčovanie a intenzívny priebeh ich regenerácie.

Čítajte Viac

Mnoho dievčat si sťažuje, že ich vlasy po zime sa stali matnými a krehkými. Ako sme vám už povedali, zima nie je najlepším obdobím pre krásne vlasy. Teplotné zmeny, klobúk, suchý vzduch v kancelárii a doma vďaka zapnutým vykurovacím zariadeniam, vlnené veci, ktoré zvyšujú elektrifikáciu - tieto faktory majú negatívny vplyv na zdravie vlasov v zime.

Čítajte Viac

Snívali ste o objemnom a elegantnom dizajne v priebehu niekoľkých minút? To je možné, ak viete, ako používať difúzor! Bohužiaľ, dievčatá často nespravodlivo ignorujú túto užitočnú trysku a to všetko kvôli nevedomosti alebo neúspešným pokusom o použitie difuzéra. Rozhodli sme sa povedať všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste vytvorili jednoduchý a nezabudnuteľný účes!

Čítajte Viac

Máte radi experimenty? Sme si istí, že ste sa už pozreli na vlasy dvoch farieb. Prečo to neskúsiť? Keď prišli zamračené dni, je to veľmi dôležité. Pozornosť a obdivné pohľady sú vám zaručené! Farbenie vlasov v dvoch farbách. Prečo? A potom, že váš obraz sa okamžite stane jedinečným.

Čítajte Viac

Niekedy chcete byť kreatívni! A Nový rok je vynikajúcou príležitosťou predviesť nezvyčajný štýl! Nenájdete Zozbierali sme pre vás tie najlepšie nápady na nezvyčajné účesy na Nový rok. Niekedy chcú napodobniť, iní spôsobujú úsmev a iní - zmätení. Ale stále stojí za to pozrieť sa, aby ste sa dobili pozitívnym a niekedy aj inšpirovali k vytvoreniu niečoho takého.

Čítajte Viac

Nikdy si nemyslel, že farba vlasov a účes sa navzájom dopĺňajú? Medzitým je to, a ak máte čierne vlasy, potom máte vynikajúcu príležitosť zvýrazniť svoju krásu vytvorením špeciálneho účesu. Ako strihať vlasy dokonale pre brunetku, rozhodli sme sa ukázať príklad celebrít. Zoznámte sa s najlepšími účesmi pre čierne vlasy!

Čítajte Viac

Ako často majitelia krátkych vlasov chcú rozmanitosť! Bez ohľadu na to, ako štýlové a úspešne účes, skôr alebo neskôr sa nudí. Zamyslime sa nad tým, aké účesy na krátke vlasy si môžete urobiť sami doma bez pomoci kaderníka. Je chybou predpokladať, že je neprístupný pre tých, ktorých vlasy sotva dosahujú ušného lalôčika.

Čítajte Viac

Ste hrdí na svoje kučery a nechápete, ako si môžete strihať vlasy? A mimochodom, dievčatá si strihali vlasy na úplne iné dôvody, niekedy dokonca veľmi nečakané. Zistite, 7 dôvodov, ktoré tlačia dievčatá na časť s dĺžkou vlasov, možno, a chcete sa pripojiť k radom "krátke vlasy"! 1.

Čítajte Viac

Účes bob - dnes je jedným z najpopulárnejších účesov. V mnohých ohľadoch vďačí za svoju slávu módnej viere Victoria Beckham, ktorá v poslednej dobe preferuje tento účes. Účes účesu: história účesu História účesu začala francúzsky holič Antoine de Paris, ktorý v roku 1909 vytvoril prvý účes.

Čítajte Viac