Starostlivosť

Opýtajte sa kohokoľvek, ako by mali vyzerať úspešní muži a ženy, a budete počuť, že jedna z prvých položiek na tomto zozname bude určite hrubá, krásna srsť. Problém plešatosti denne prináša mnoho nepríjemných emócií miliónom ľudí na celom svete. A ak sa na jeho vyriešenie použili skôr umelé parochne a nákladné operácie, dnes mám pre vás skvelú správu: objavili sa prostriedky, ktoré okamžite riešia problémy plešatosti!

Čítajte Viac

Aktivátor rastu vlasov je ďaleko od inovatívnej kozmetiky, ktorú používa mnoho žien. Môžu to byť masky alebo šampóny, priemyselné alebo domáce. Recenzia na aktivátory rastu vlasov môže byť nejednoznačná, pretože tieto alebo iné výrobky sa môžu veľmi zle umývať, nepríjemne zapáchať, pripraviť sa na dlhú dobu, zanechať mastné ložisko a špinavé uteráky a oblečenie.

Čítajte Viac

Pokračujeme v spoznávaní moderných farbív, aby sme zistili, aké škodlivé je farbenie vlasov. Prvá časť sa nachádza tu. A dnes sa dozvieme o polostálych a trvalých farbivách a ich účinku na vlasy. Popupermanent (non-amoniak) farbivá: je to škodlivé pre vlasy? V tejto forme farbív sa často používajú priame aj bezfarebné molekuly, ktoré sa javia ako farba až po vstupe do vlasovej kôry.

Čítajte Viac

V poslednej dobe sa stali populárne účesy s prameňmi zosvetlenými na koncoch, vytvorené pomocou rôznych techník farbenia. Stylisti používajú tri rôzne techniky: balayazh, ombre a metódu nazývanú dip dye, aby sa dosiahol efekt vyhorenia, aby sa kučery stali veľkolepým vzhľadom.

Čítajte Viac

Viete, že pravidelný vlasový hrebeň a nielen šampóny a masky ovplyvňujú zdravie vlasov a krásu kučier? Správne zvolený vlasový hrebeň nielenže spríjemní proces česania, ale tiež zachová lesk prameňov, zabráni tomu, aby sa konce brúsili a znížili vypadávanie vlasov. Hrebene na vlasy: materiál na výrobu Hrebene a kefy na vlasy môžu byť vyrobené z rôznych materiálov.

Čítajte Viac

Nebudete uveriť, ale naše prababičky si raz za 15-20 dní pripomenuli kúpeľ a zároveň mali krásne vrkôčiky! Ale ako často potrebujete umývať vlasy modernými krásami? Spory o tom nezmiznú ani minútu, ale nikto nedal jednoznačnú odpoveď, tak sme sa rozhodli začať hľadať hygienické pravdy sami.

Čítajte Viac

Možno, že nie každý stále vie, ako liek na vypadávanie vlasov, ako je cibuľa šampón 911. Tento liek, podľa výrobcov, má rad užitočných vlastností. Z cibuľového šampónu radu 911 má snáď najviac recenzií. Tieto preskúmania sú spravidla rôznorodé, čo naznačuje, že nejde o univerzálny nástroj, ale ak vyhovuje konkrétnej osobe, účinok bude vynikajúci.

Čítajte Viac

Laserový hrebeň nehovorí o prostriedkoch tradičnej liečby alebo prevencie ochorení pokožky hlavy, a preto pri rozhodovaní o jeho použití, samozrejme, chceme vedieť a analyzovať spätnú väzbu od ľudí, ktorí takýto hrebeň používali. Našťastie existuje dosť veľa názorov a sú veľmi podrobné. Na uľahčenie navrhujeme vyhodnotiť všetky informácie o používaní laserových hrebeňov vo forme otázky-odpoveď.

Čítajte Viac

Neviete, ako urýchliť rast vlasov na hlave a rýchlo získať dlhý cop? Naše odporúčania a obľúbené recepty vám pomôžu tento problém vyriešiť doslova za pol roka. Diéta, urýchlenie rastu vlasov Vývoj a rast ženských vlasov je úplne závislý na diéte, a preto musí byť úplný a rôznorodý.

Čítajte Viac

Nie vždy sa kučery vyznačujú poslušnosťou a hladkosťou. Do tejto skupiny patria nadýchané vlasy, ktoré sa obzvlášť ťažko zbierajú v zime. Ak chcete, aby vlasy hladké a čisté, musíte vynaložiť maximálne úsilie. Príčiny "vzdušnosti" Nadýchané vlasy môžu byť nielen z prírody - môže existovať niekoľko dôvodov pre výskyt tohto problému.

Čítajte Viac

V lete, s dlhým pobytom v horúcom slnku, vlasy vyhoria, sú matné, krehké. Vietor a dážď tiež nepriaznivo ovplyvňujú štruktúru kučier. Účes vyzerá chlpatý, rozcuchaný, konce sú tenšie a rozštiepené, niekedy sa chĺpky začínajú rozpadávať. Často nepriaznivými faktormi sú rôzne klimatizačné zariadenia, odolné farby alebo nekonečný štýl.

Čítajte Viac

Čo robíme zle s našimi vlasmi? Zdá sa, že kupujeme šampóny s vitamínmi a používať kondicionér, a všetky chĺpky, ktoré spadli, zostávajú na hrebeni. Čo je teda príčinou spadu? Prečo vypadávajú vlasy? Príčiny vypadávanie vlasov môže byť mnoho: stres (najčastejšie a nevyhnutné, v našej dobe, aby sa zabránilo stresu je takmer nemožné); hormonálne poruchy, vrátane diabetes mellitus; autoimunitné ochorenia; lupienka; seborrhea; avitaminóza a hypovitaminóza; popáleniny vlasov a iné následky všetkých druhov agresívnych postupov.

Čítajte Viac

Tepelná ochrana, špeciálny šampón a intenzívna maska ​​sa už dlho stali najlepšími priateľmi dievčat, ktoré milujú experimentovať s farbou vlasov. Ale o tom, aké produkty starostlivosti sa treba vyhnúť, ak máte farbené vlasy, sme sa dozvedeli od popredného technológa Egomania Alexeja Shubina Nie pre farbené vlasy: produkty obsahujúce alkohol ako súčasť alkoholu sa často používajú v nadmerných množstvách vo výrobkoch na starostlivosť o vlasy ,

Čítajte Viac

Kučery sú rôzne - malé a veľké, špirály a vlny, elastické pružiny a luxusné kučery. Každé dievča bude môcť nájsť svoj dokonalý tvar. Avšak, ako urobiť kadere, ktoré budú nielen krásne, ale tiež nie je poškodiť vlasy? Vieme ako. Ako urobiť kadere: rôzne natáčky - rôzne efekty V sovietskych časoch, natáčky sa zmenil na skutočný nástroj na vykonávanie vlasov.

Čítajte Viac

Vážne problémy s vlasmi z umývania bežnými nákupnými prostriedkami nemusia byť, ale rýchle "upchávanie" vlasov s bahnom a sezónnym, ako sú hodiny "mučenie", je alarmujúce. Takže, aký druh šampónu je lepšie umyť si vlasy, aby ste sa nebáli obdobia jesene a jari plaču nad riedenými kučerami. A vôbec potrebuje tento šampón?

Čítajte Viac

Keď sa objavila pred polstoročím, móda pre dokonale rovné pramene buď odchádza, alebo sa vracia, núti majiteľov elastických kučier, aby zúfalo bojovali s prírodou samotnou. Je však možné ju prekabátiť, najmä ak na ruke nie sú žiadne špeciálne zariadenia? Vedieť, ako narovnať vlasy bez žehlenia a sušiča vlasov, budete veľmi rýchlo premeniť hravé kučery na hodvábny vodopád.

Čítajte Viac

Je pravdepodobne ťažké predstaviť si ženský a romantický účes ako vlny vo vlasoch. Okrem toho, v posledných sezónach tieto ľahké mäkké kučery doslova neopúšťajú módne pódiá v Miláne, Paríži a New Yorku. Ponúkame vám 5 super spôsobov, ako vytvoriť na vlnách rôzne vlny od skutočných profesionálov.

Čítajte Viac

Recepty tradičnej medicíny boli vždy populárne, najmä pokiaľ ide o starostlivosť o vlasy. Najobľúbenejšie produkty, ktoré sa starajú o štruktúru prameňov, sú ricínové a lopúchové oleje. Nepochybne, tieto mastné zlúčeniny majú jedinečné vlastnosti, liečia kučery, dodávajú im lesk, silu, zmierňujú krehkosť a stratu, ale liečivá zmes nie je taká ľahká na umývanie.

Čítajte Viac

Luxusné tmavé vlasy, samozrejme, priťahuje pozornosť. Ale niekedy sú dievčatá tak závislé na túžbe stať sa ešte lepšou, čo poškodzuje len krásu a zdravie ich vlasov. Ako sa hovorí, najlepšie je nepriateľ dobra, takže ak stále robíte rovnaké chyby v starostlivosti o vlasy ako brunetky, je čas to zmeniť.

Čítajte Viac