Lunárny kalendár

Vplyv družice Zeme na všetky sféry života je absolútne dokázaný. Vo väčšej miere zaznamenávame negatívne alebo naopak pozitívne dôsledky fázy Mesiaca na náš vlastný organizmus. Mesiac postihuje osobu, najmä účes, často sa účinok pozoruje vo forme pomalého alebo zrýchleného rastu vlasov.

Čítajte Viac

S vlasmi spojené príznaky mnohých etnických skupín. Tieto povery ovplyvňujú ich kvalitu a množstvo, štýl, vlastnosti a ďalšie. A vo vlasoch je tajomstvo, pôvod ľudí si vezme o vlasoch, pretože slovanské národnosti mali vlasy často súčasťou rituálov čarodejníctva, tieto etnické skupiny sú obklopené zvláštnym mysticizmom.

Čítajte Viac

Od staroveku sa verí, že účelom vlasov je akumulácia vitálnej energie, a nie výzdoba vzhľadu, ako si väčšina z nás myslí. Je možné ostrihať si vlasy na seba, čo prastaré legendy týkajúce sa liečby vlasov prišli k potomkom a aký je ich význam? Každá dievčina sa pýta na to, či je možné znížiť starodávne presvedčenie: je možné alebo nie znížiť sa Skutočnosť, že ľudia prijímajú kozmickú energiu cez svoje vlasy, nie je popieraná ani predstaviteľmi modernej vedy.

Čítajte Viac

V decembri sa končí mesiac. Toto je doba, kedy sme obklopení silvestrovským ruchom a príprava na vianočné prázdniny je v plnom prúde. Je ťažké myslieť na lepší čas na úplné očistenie vlastného života a všetkého, čo nás obklopuje: od odpadu vo vašom vlastnom dome až po koniec vašich vlastných nechtov a vlasov.

Čítajte Viac

Pre niektorých návštevníkov salónov krásy - účes je dôležitý rituál, spôsob, ako zmeniť život a pozdvihnúť váš duch. Pretože títo zákazníci majú vážny výber času na účes. Vyberá sa podľa znamenia zverokruhu, lunárnych dní a iných znakov. Prečo nemôžete dostať účes každý deň? Nie každý deň je vhodný na účesy, farbenie alebo iné úpravy vlasov.

Čítajte Viac

Jedným z najdôležitejších záujmov každej ženy je výber štýlového a moderného účesu. Vlasy by mali byť vždy dobre udržiavané a atraktívne, celkový vzhľad na nich priamo závisí. Okrem prezerania módnych brožúr, berúc do úvahy odporúčania popredných stylistov, by sme mali venovať pozornosť účesom v mesačnom kalendári na apríl 2018.

Čítajte Viac

Lunar účes kalendár je druh pravidelného kalendára, s tým rozdielom, že to bude znamenať priaznivé a nepriaznivé dni pre účesy. Ak potrebujete vedieť, či bude v apríli 2018 krepovať hotovosť, v ktorý deň môžete umiestniť kaderníka, a keď je lepšie počkať, môžete sa pozrieť na kalendár.

Čítajte Viac

Od staroveku si ľudia všimli vzťah Mesiaca s ľudským telom. Pretože začali robiť špeciálne kalendáre, ktoré by odrážali polohu nočného svetla v rôznych dňoch. Vlasy sú obzvlášť citlivé na fázy mesiaca, pretože na dosiahnutie dobrého výsledku pred rezaním alebo farbením stojí za to si vybrať vhodný deň.

Čítajte Viac

Osoba je svrbenie obočie z rôznych dôvodov. Môžu to byť choroby, stres alebo dokonca alergie spôsobené kozmetikou, ekológiou a dokonca aj zlými návykmi. Naši predkovia sa však domnievali, že akýkoľvek fenomén, vrátane svrbiaceho obočia, bude mať v budúcnosti nejaký fenomén. Môžete tomu veriť alebo nie, ale tradičné predpovede sa stávajú oveľa častejšie ako oni.

Čítajte Viac

Март - это начало весны, когда уже утихают сильные морозы, начинает таять снег, а сквозь землю пробиваются первые цветы - подснежники и пролески. Každý predstaviteľ spravodlivého pohlavia, ktorý pociťuje čerstvú vôňu jari, chce byť transformovaný, pretože čoskoro musíte zložiť klobúky, šály a saká a ukázať svetu seba a svoju neporovnateľnú krásu.

Čítajte Viac